Šv. Kormorano šešėlinio humoro klubas su programa „Paskalos ir padavimai“

Keistuolių teatro senbuvių klubas pasirinko nacionalinio Lietuvos paukščio šv. Kormorano pavadinimą. Visai kaip pats šv. Kormoranas abejingų nepaliekantys scenos provokatoriai žiūrovus pasitinka atsinaujinę, bet vis dar taip pat kritiškai žvelgiantys į aplinką ir vietoje tiesmukų juokų pasirenkantys „šešėlinį“ humorą, priverčiantį žiūrovo vaizduotę dirbti visu pajėgumu ir stebėtis savo įžvalgomis bei nuodėmėmis.

Kelis dešimtmečius garsėjantys intelektualiu tautosakos, lietuviškų klasikų ir estrados elementų pripildytu humoru, šv. Kormoranai neišsižada žanrinės tradicijos. Ištikimus gerbėjus ir pirmąsyk užklydusius smalsuolius vyrai žada nudžiuginti atsinaujinusia kulinarine drama „Sigutė“ ir pristatyti pamatinį lietuvių tautos epą „Gedimino sapnas, arba Šioje šalyje nėra vietos senukams“. Kapstydamiesi neabejotinai garsiausios lietuviškosios legendos ištakose šv. Kormoranai atskleidė atradę, jog istorijos herojų šaknys siekia net majų imperijos laikus, todėl „Gedimino sapnas“ žiūrovus nustebins meksikietiškais bardų ritmais.

Visa tai – dar ne pabaiga: paslapties atskleisti nepanorę, teatralai pristatys ir patį naujausią savo eksperimentą, išlipantį iš bet kokių iki šiol žiūrovams matytų žanro rėmų. Šv. Kormoranai taip pat žada toliau tęsti gerbėjams puikiai pažįstamą iliustruoto muzikinio pasakojimo tradiciją, o plunksnas pristatys ir kedens Kaune, „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre.

Atlikėjai:
Aidas Giniotis
Andrius Kaniava
Robertas Aleksaitis
Darius Auželis
Darius Miniotas

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-03-14, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:00 val.

Trukmė

1,5 val.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Nebus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami, taikoma 2 EUR nuolaida bilietams

Vaikai

Iki 3 m. imtinai įleidžiami nemokamai, neužimant papildomos vietos. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Neleidžiama

Kainos

9-15 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 0,90 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 9 EUR.

Bilietų plati

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ „Vilniaus Keistuolių Teatras“

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +37061827323+37037719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi