STING: My Songs

Didžiausias Baltijos šalių renginių organizatroius „Live Nation Lietuva“ oficialiai patvirtino, kad 17 „Grammy“ apdovanojimų laimėjęs atlikėjas Sting ateinančių metų birželio 9 d. surengs specialų koncertinio turo „Sting: My Songs 2024“ pasirodymą Kauno „Žalgirio“ arenoje. Taip tęsiamas vieno garsiausio planetos atlikėjo pasaulinis turas, sužavėjęs publiką visoje Europoje, JAV, Azijoje ir Australijoje.

Sting „Englishman in New York“:

Stingo grandiozinis šou „My Songs“ – tai unikalus dinamiškas pasirodymas, kuriame skamba visų mylimiausi hitai, apimantis jo, kaip „The Police“ nario ir taip solo atlikėjo, karjerą. Laikraštis „The Times“ pavadino šį ilgiausią atlikėjo istorjoje koncertinį turą „meistriškumo klase“ ir pabrežė: „Sting išlieka neabejotinai auksčiausio rango atlikėjas, turintis ypač didelį pasaulį užkariavusių hitų katalogą”.

Vos daugiau nei 2-jų valandų trukmės koncerte, nuskambės daugybė ikoninių atlikėjo dainų tarp kurių tokie pop muzikos perlai, kaip “Englishman in New York”, „Fields of Gold“, „Roxanne“, „Every Breath You Take“, „Message in a Bottle“ ir kt. Pasirodymo metu Stingui akomponuos daugelį metų kartu su jo koncertuojant roko muzikantų grupė.

Neseniai Stingas buvo pripažintas prestižinės Anglijos muzikos rašytojų asociacijos „The Ivors Academy” nariu. Gordonas Matthew Thomas Sumneris (tikrasis Stingo vardas) yra tikrų tikriausias tekstų meistras ir įvairių žanrų genijus. Kaip visai neseniai pasisakė pats atlikėjas: „Dainų rašymas yra mano saviterapija, kai tenka spręsti klausimus, kurie nėra patogūs – mirtingumas yra vienas iš jų… ir paradoksas rašyti dainas, kurios skamba laimingai, bet iš tikrųjų jos yra tarsi priešingos“.

Sting „Fields of Gold“:

Vieša bilietų prekyba į Stingo koncertą prasidės penktadienį (lapkričio 10 d.) nuo 10 val. visose Bilietai.lt kasose ir internetu www.bilietai.lt. Dviem dienom anksčiau, trečiadienį (lapkričio 8 d.) nuo 10 val., pirmieji bilietus galės įsigyti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai (http://bit.ly/LiveNationConcertClub).

Stingo turo „Sting: My Songs 2024“ koncertą Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“ kartu su pirmaujančia pasaulyje renginių organizaimo kompanija „Live Nation Entertainment“ (NYSE: LYV) kuria sudaro pasaulinės rinkos lyderiai: „Ticketmaster“, „Live Nation Concerts“ ir „Live Nation Sponsorship“.

The Police „Every Breath You Take“:

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas

Laikas

2024-06-09, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Live Nation Lietuva, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos