Paroda: Rinkis prekę lietuvišką 2023 – 3 diena

Bene laukiamiausioje ir mylimiausioje metų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ Kauno „Žalgirio“ arenoje lankytojus džiugins ne tik dėl siūlomų įsigyti lietuviškų gaminių išskirtinumas, bet ir siūlomų prekių asortimentas. Lankytojai čia galės pasirinkti: nuo maisto ir gėrimų, iki kosmetikos, buitinės chemijos, aprangos ir aksesuarų sprendimų, vietinių gamintojų išpuoselėtų idėjų būstui ir interjerui. Išskirtiniai gaminiai, itin platus prekių asortimentas, kiekvienais metais stebinantys lietuvių gamintojų nauji skoniai, kvapai ir sprendimai kasmet pritraukia ne tik šimtus gamintojų, bet ir tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos.

Parodos išskirtinumas ir tikslai

Pagrindinis parodos „Rinkis prekę lietuvišką 2023“ išskirtinumas, per 15-iką metų padėjęs užsitarnauti neabejotinas lankytojų simpatijas yra tai, kad čia lankytojai gali rasti išimtinai tik Lietuvoje pagamintus produktus ir gaminius. Dėl šios priežasties, paroda itin mėgiama ir laukiama tų vartotojų, kurie teikia prioritetą vietinių gamintojų produkcijai.

Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą. Šiais metais, jubiliejiniame renginyje, parodos organizatoriai lankytojus ir vėl nustebins atrastais originaliais, vietinių gamintojų sukurtais produktais.

Parodos temos ir iškilmingi aukso medalių apdovanojimai

Parodos „Rinkis prekę lietuvišką“ išskirtinumas ir ilgametė tradicija – geriausių parodoje pristatomų gaminių konkursas. Aukso medaliais, kaip ir kasmet, bus apdovanoti geriausieji, išskirtiniausieji, daugiausiai vertinimo komisijos simpatijų susilaukę maisto ir gėrimų, aprangos, kosmetikos, buitinės chemijos, sprendimų būstui kūrėjai ir gamintojai iš visos Lietuvos.

Pirmajame Kauno „Žalgirio“ arenos aukšte, lankytojus pasitiks ir tradicija tapęs, mados mylėtojų kasmet itin laukiamas „Mados pasažas 2023“. Šioje kūrėjų erdvėje, parodos lankytojai galės ne tik apžiūrėti, bet ir įsigyti išskirtinių drabužių, aksesuarų, bižuterijos kūrėjų darbų.

Pagrindinės parodos temos:
• kosmetika ir buitinė chemija;
• apranga ir aksesuarai;
• idėjos namams. Interjeras;
• maistas ir gėrimai.

Parodos organizatorius – UAB „Ekspozicijų centras“. Išsamesnės informacijos prašome teirautis: +370 630 09956 arba el. paštu rpl@expo.lt.

Aktualiausia informacija apie parodą: https://www.parodos.lt/parodos/mados-pasazas-2023/

Parkavimas arenos automobilių stovėjimo aikštelėje galimas tik su
„ADC parking“ programėle (parodos metu – 3 val. nemokamai).

Bilietai: https://vvs.parodos.lt/fayre/ticket_form/102/

Senjorai ir neįgalieji: Neįgaliesiems / senjorams / su POLA kortele / vaikams iki 12 m. (tik su suaugusiųjų priežiūra) – nemokamai.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-10-08, 10:00 val.

Durys

10:00 val.

Trukmė

6 val. 00 min.

Neįgalieji

Įėjimas nemokamas

Vaikai

Įėjimas nemokamas iki 12 metų (įleidžiami tik su suaugusiųjų priežiūra)

Fotografuoti

Leidžiama tik su ne profesionalia įranga

Kainos

7 Eur

Parkavimas

Su „ADC parking“ programėle automobilių parkavimas 3 val. nemokamas. Po trijų nemokamų valandų, už kiekvieną papildomą valandą, miesto parkavimo rinkliavai nuskaitoma po 1 eurą.

Organizatorius

UAB „Ekspozicijų centras“

ŽA autobusai

Nenumatoma

Salės planas

LEDO RITULIO RUNGTYNĖS

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos