19-asis „Power Hit Radio“ gimtadienis su Benny Benassi ir „Cascada“

Spalio 15 d. šokių muzikos gerbėjų „Žalgirio“ arenoje laukia neeilinis 19-asis „Power Hit Radio“ gimtadienis kartu su pasaulinio lygio žvaigždėmis – didžėjumi Benny Benassi ir grupe „Cascada“. Puikiai žinomi hitai, energija pulsuojanti atmosfera ir nepamirštamas vakarėlis, kurį praleisti būtų tikra nuodėmė!

Benny Benassi

Benny Benassi vienas įtakingiausių ir sėkmingiausių visų laikų įrašų prodiuserių ir didžėjų kurio karjera tęsiasi jau daugiau nei 20 metų

Jo karjeros šlovės pradžia buvo 2002 m. kuomet išleido visiems žinomą „Satisfaction“ hitą. Šis ikoninis, novatoriškas, žanrą apibrėžiantis kūrinys užėmė viršūnes visoje Europoje, o vėliau ir  Šiaurės Amerikoje.

2008 m. Benny išleido kitą albumą „Rock N Rave“ ir  laimėjo „Grammy“ apdovanojimą už „Public Enemy“ kūrinio „Bring The Noise“ remiksą – vieną iš pirmųjų įrašų, kuriuose europietiški electrohouse ritmai derinami su amerikiečių hiphopo vokalu, įtvirtinant Benny statusą kaip komercinės elektroninės muzikos scenos pionierių.

2011 m. jis išleido kritikų įvertintą trečiąjį albumą „Electroman“, kuriame buvo pasauliniai hitai „Beautiful People“ su Chrisu Brownu ir „Cinema“ su Gary Go. Benny dar kartą pateko į istoriją, atradęs jauną, tuo metu nežinomą atlikėją Skrillex, kurį jis pasamdė remiksuoti „Cinema“ ir sėkmingai įtraukė dubstep į pagrindinį srautą. Remiksas laimėjo dar vieną „Grammy“ apdovanojimą ir ketverius metus išliko Top 40 topų sąraše.

Cascada

Natalie užaugo Vokietijoje Bonoje kur ir gyvena iki šiol. David‘o Horler‘io, pripažinto džiazo muzikanto ir aranžuotojo, dirbusio su Quincy Jonesu, Stanu Getzu ir Tony Bennettu, dukra Natalie užaugo su muzika, o jaunystėje jai įtaką darė tokios dainininkės kaip Maria Carey ir Whitney Houston.

Būdama 18-os metų ji pradėjo dirbti studijoje ir įrašė keletą kūrinių įvairiems didžėjams. Iki 2004 m., studijinių koncertų laiką, ji susitiko su Kelne įsikūrusiais prodiuseriais Yann Peifer (Yanou) ir Manueliu Reuteriu (Manian), kurie paprašė jos vadovauti jų naujajam projektui CASCADA.

18 mėnesių laikotarpiu jie įgijo tarptautinę šlovę su debiutiniu hitu „Everytime We Touch“. Hitas pasiekė populiarumo viršūnėse JAV, grupei dar net Šiaurės Amerikoje. Po to buvo išleistas platininis to paties pavadinimo albumas ir išleisti aštuoni singlai, įskaitant labai populiarų kūrinį „Miracle“ ir „Savage Garden“.

Albumo sėkmė jiems pelnė „Pasaulio muzikos apdovanojimą“ kategorijoje „Perkamiausias vokiečių atlikėjas pasaulyje“. Antrasis albumas „Perfect Day“ (2007 m.), kuriam kurio hitas „What Hurts The Most“, tęsė CASCADA karaliavimą kaip vieną iš 10 populiariausių šokių muzikos pasirodymų pasaulyje.

CASCADA dabar grįžta su savo nauju singlu „One Last Dance“ bei bendradarbiavimu su Trans X. Tai odė praėjusiems metams su jausmu grįžti prie savo šokio šaknų, o tai bus jaudinanti kiekvienas CASCADA gerbėjas ir tos muzikos eros mylėtojai.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-10-15, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~3,5 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su ne profesionalia įranga

Kainos

Kainos nuo 35,00 EUR (mažiausia neakcijinė kaina: 35,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (2,00 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

Parkavimas

Įsigykite parkavimą prie pat „Žalgirio“ arenos!

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

ORGANIZATORIUS

Kauno arena, UAB

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

 

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos