Natalija Bunkė: Verta Milijono

Natalija Bunkė – VERTA MILIJONO! Lietuvos pop muzikos ikona Natalija Bunkė skelbia išskirtinį ir didžiausią savo koncertą, kuris įvyks 2023 m. vasario 11 dieną Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Koncerto metu skambės tūkstančių širdis pavergę, moderniai skambantys populiariausi hitai ir naujos pamėgtos dainos. Jūsų laukia nepakartojama „Tina Dance“ šokėjų programa, dizainerių kurti kostiumai ir scenografija, specialiai koncertui parengtos vizualizacijos, gyvo garso grupė ir ypatingi žinomų muzikinių svečių pasirodymai!

Pirmieji bilietai ištikimiausiems atlikėjos gerbėjams – už mažesnę kainą! Tapk Lietuvos šou pasaulio istorijos dalimi ir prisijunk prie Natalijos svajonės įgyvendinimo!

Svarbu: Superfano bilietas suteiks jums galimybę koncertą stebėti fanų zonoje bei po koncerto asmeniškai susitikti su atlikėja ir gauti asmenines dovanas.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-02-11, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 7 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

MB „NB Renginiai“

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos