Mūsų legenda. Stasys Povilaitis

2017 metų sausio viduryje maestro Stasys Povilaitis būtų šventęs savo septyniasdešimtąjį gimtadienį. Deja, sulaukti šio garbaus jubiliejaus vienam garsiausių visų laikų LIetuvos estrados dainininkų nebuvo lemta. Ir nors prieš metus jį pasiglemžė sunki liga, tačiau daugybės gerbėjų širdyse jis išliks amžinai gyvas ir be galo artimas: mūsų legenda – Stasys Povilaitis.

Vasario 4 d. Kauno “Žalgirio” arenoje įvyks iškilmingas koncertas “Mūsų legenda – Stasys Povilaitis”. Mintis šventiškai koncertu paminėti S.Povilaičio gimtadienį kilo maestro šeimai: žmonai Birutei ir dukrai Agnei. Abi moterys žada koncertą “Žalgirio” arenoje stebėti drauge su gausiais S.Povilaičio gerbėjais.

Septyniasdešimtąjį maestro gimtadienį minėsime pakiliai: su garsiausiomis jo dainomis, bigbendu ir puikiais atlikėjais. Šiltai, jaukiai ir džiaugsmingai. Taip, kaip būtų šventęs pats Stasys, jei tik būtų lemta.

Koncerte “Mūsų legenda- Stasys Povilaitis” garsiausias maestro dainas atliks Edmundas Kučinskas ir kiti  bendražygiai iš ansamblio “Nerija”: Vitalijus Pauliukas, Simonas Donskovas, Antanas Čapas, Birutė Petrikytė, Laima Žemaitytė, Nijolė Tallat-Kelšaitė. Taip pat  –  Rosita Čivilytė, kurią S.Povilaitis labai gerbė ir žavėjosi,  jaunieji maestro scenos kolegos turėję laimę dirbti su juo ir daug ko pasimokyti: Mantas Jankavičius, Karina Krysko ir kiti.

 

Skambės nemirtingos dainos, kurios tapo neatsiejama mūsų gyvenimo dalimi. Per daugelį sėkmingų metų scenoje S.Povilaitis užaugino tiek visuotinai populiarių dainų, kad klasika tapusius kūrinius drąsiai galima dainuoti porą valandų.  Ir jauni, ir seni mintinai žino: „Švieski man vėl“, „Dar širdyje ne sutema“, „Sudeginti tiltai“, „Laimės vainikas“ ir kitas gražiausias dainas.

S. Povilaitis 1947 metais gimė Kaune, 1961 metais jis persikėlė į Palangą. Lietuvos popscenos legenda pirmąkart į žymiąją Palangos estradą užkopė dar besimokydamas mokykloje. Kiek vėliau buvo pastebėtas talentų ieškančio kompozitoriaus Miko Vaitkevičiaus ir pakviestas dainuoti grupėje „Ritmas”. Vėliau mažajai scenai tapus per ankšta S. Povilaitis pradėjo koncertuoti Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje su „Nemuno žiburių” ansambliu, o vėliau ir su „Nerijos” bei M. Suraučiaus ansambliais. Netrukus tapo gerai žinomu visoje šalyje ir iki pat gyvenimo pabaigos tęsė itin sėkmingą solo karjerą. Per daugybę metų S. Povilaitis surengė keliolika tūkstančių koncertų ir išleido daugiau  nei 20 albumų.

Galerija

Informacija apie renginį

VIETA

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

LAIKAS

2017-02-04 17:00 val.

DURYS

15:30 val.

TRUKMĖ

2 val. 00 min.

PERTRAUKA

Nenumatoma

Neįgalieji

Tik su organizatoriaus patvirtintais sąrašais.

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

15-27 EUR, mažiausia ne akcijinė kaina: 15 EUR. Bilietų platintojo mokestis 1,2 EUR, arenos mokestis: 1,5 EUR

AUDI KLUBO NARIAI

Audi klubo nariai perkasi bilietus nuo 2016-11-25 d. iki 2016-12-09 d. (imtinai) už mažiausią neakcijinę kaina.

PARKAVIMAS

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA AUTOBUSAS

Tikslinama

ORGANIZATORIUS

VŠĮ „Muzikos dienos“

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu restoranas@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37068877630

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi