Monikos Linkytės debiutinio albumo pristatymas

Dainininkė Monika Linkytė gali džiaugtis, kad jos kūrybinis kelias šiuo metu itin gerai klojasi: hitu tapusios dainos „Po dangum“ perklausos Youtube peršoko 5,5 milijonų kartelė, į Monikos debiutinio albumo „Walk with me“ pristatymo koncertus didžiuosiuose miestuose susirinko sausakimšos salės, o dabar singlas „Po dangum“ tapo dar ir auksiniu.

Tokie stulbinantys pasiekimai neleidžia sustoti, o gerbėjų pageidavimus norisi išpildyti su kaupu. Šia proga specialiai Kaunui – pakartotinis Monikos Linkytės debiutinio albumo pristatymo koncertas „Žalgirio“ arenos amfiteatre, gruodžio 27 d.

Debiutinio albumo pristatymo metu atlikėja Monika Linkytė, kartu su gyvo garso grupe, atliks jau gerai žinomus singlus, tokius kaip: Aitvarai, Skęstu, Žodžių nereikia bei jau laiko patikrintas dainas.

Pakartotiniame albumo pristatymo koncerte, po gražiausių metų švenčių atlikėja sieks suvirpinti kiekvieno klausytojo sielą ir sukurti itin intymų bendravimą su kiekvienu atvykusiu jos pasiklausyti.

„Walk with me“ – debiutinis atlikėjos albumas, pareikalavęs itin daug metų darbo ir pačios savęs. Šiame albume Monika visai kitokia, nei iki šiol ją matėme.

Monikos Linkytės albumo pristatymo koncertas – puiki proga jaukiai praleisti šventinėmis alsuojantį vakarą su kokybiška muzika bei artimais žmonėmis.

 

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

16 val. 00 min.

Durys atidaromos

15 val. 00 min.

Trukmė

1 val. 30 min.

Pertrauka

Taip, bus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 7 metų įleidžiami nemokamai

Filmavimas, fotografavimas

Leidžiama filmuoti ir fotografuoti

Kainos

8,28 - 16,28 EUR

Renginio organizatorius

UAB "Gyva muzika"

Bilietų platintojas

Bilietai.lt

GURMANIŠKA VAKARIENĖ 1410 RESTORANE

Stilingas ir erdvus 1410 restoranas, esantis „Žalgirio“ arenoje, kviečia iš anksto rezervuoti staliuką ir pasimėgauti gurmaniška vakariene prieš koncertą. Virtuvės šefas visuomet pasirengęs stebinti patiekalais iš šviežių, natūralių maisto produktų, o restorano personalas užtikrins, kad galėtumėte atsipalaiduoti ir mėgautis viešnage. Būtina išankstinė staliukų rezervacija: tel. +370 682 14772 arba el. paštu restoranas@1410.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos