MMA BUSHIDO & KOK WORLD CHAMPIONSHIP IN KAUNAS

MMA BUSHIDO & KOK WORLD CHAMPIONSHIP 2017.09.23

Didžiausias kovos menų turnyras Europoje rugsėjo 23 d. vėl drebins Kauno Žalgirio areną. Pajėgiausi Lietuvos kovotojai stos į ringą prieš užsienio žvaigždes. Tarptautinis bušido turnyras „ MMA BUSHIDO & KOK WORLD CHAMPIONSHIP ” žada nenuspėjamų kovų ir daug staigmenų.

BUSHIDO – rytų kovos menų turnyras, kuriame susitinks skirtingas kovų rūšis kultivuojantys sportininkai: boksas, kik boksas, karatė, kungfu, ušu, MMA, kudo, sambo ir kitų kovos menų atstovai.  Tai visame pasaulyje žinomas projektas, kuris nuo savo įsikūrimo pradžios, greitai tapo populiariausiu kovos menų turnyru Europos ir Azijos žemynuose.

 

Dažnai laikas, technika ir greitis yra daug svarbesni už dydį ir jėgą. Lietuvos bušido federacija, turėdama 19-os metų patirtį tarptautinių turnyrų organizavime, bei organizuodama didžiausius renginius įvairiuose Europos miestuose Šiame tarptautiniame turnyre susikaus gerai visame pasaulyje žinomi kovos menų meistrai iš Olandijos, Prancuzijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Estijos, Portugalijos, Moldavijos, Ukrainos, Brazilijos, Kipro ir Lietuvos.

Sirgalių aistras kaitins adrenaliną keliančios kovos, nuostabūs „Bushido angels” šokėjų komandos šokiai bei Lietuvos daininkų grupių pasirodymai.

Viena naktis, vienas ringas ir tik vienas čempionas.

www.bushido.lt / www.kokfights.com

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017 09 23 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

3 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Neleidžiama

Kainos

12,30 - 19,30 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 1,5 EUR

VIP klubo nariai

Klubo nariai perkasi bilietus nuo liepos 5d. Iki Rugpjūčio 1d. Neprasitesę ir neišsipirkę klubo nariai galės išsipirkti nuo rugsėjo 1d. iki rugsėjo 7d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

Lietuvos Bušido federacija

ŽA autobusas

Tikslinama

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio rungtynes, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 684 46730, el. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi