koncertas: Mika

Gegužės 23 d. “Žalgirio” arenoje, Kaune savo vienintelį koncertą mūsų šalyje surengs talentingas britų atlikėjas ir dainų kūrėjas MIKA. Libaniečių kilmės dainininko pasirodymas Lietuvoje yra įtrauktas į pasaulinį gastrolių turą, kurio metu MIKA pristatys savo naujausią albumą „No Place in Heaven“, o taip pat atliks populiariausius savo hitus – „Grace Kelly“, „Relax, Take It Easy“, „Lollipop“, „Big Girl (You Are Beautiful)“, „Happy Ending“ ir kitas visiems puikiai žinomas dainas.
2010 m. MIKA pirmą kartą lankėsi Lietuvoje ir surengė nepamirštamą pasirodymą Jūros šventės metu. Koncertas vyko Klaipėdos kruizinių laivų terminale ir tūkstančiai gerbėjų iki šiol puikiai prisimena spalvingą ir beprotiškai ekspresyvų charizmatiškojo atlikėjo šou.
Tarptautine muzikos sensacija vadinamas MIKA arba Michael Holbrook Penniman Jr. (toks tikrasis dainininko vardas) gimė 1983 m. Beirute, libanietės ir amerikiečio šeimoje. Kai jam tebuvo vieneri, iš karo kamuojamo Libano būsimos žvaigždės šeima persikėlė gyventi į Paryžių, o kai berniukui sukako devyneri – išsikraustė į Londoną. Čia MIKA mokėsi prestižinėje Vestminsterio mokykloje ir Karališkajame muzikos koledže. Svaigios karjeros startu jam tapo 2006 m. išleistas singlas „Relax, Take It Easy“, o sėkmę užtvirtino 2007 m. milžiniško populiarumo sulaukęs hitas „Grace Kelly”. Singlas buvo parduotas daugiau kaip 3 milijonų egzempliorių tiražu, o debiutinis albumas „LIFE IN CARTOON MOTION“ akimirksniu tapo Nr.1 Didžiojoje Britanijoje ir dar vienuolikoje kitų šalių.

Antrasis studijinis albumas „The Boy Who Knew Too Much“ pateko į dešimtukus daugelyje šalių, o trečiajame „The Origin of Love“ Mika bendradarbiavo su tokiomis žvaigždėmis kaip Pharrel Williams, Ariana Grande, Nick Littlemore, ir kitais. Vaizdo klipas „The Popular Song“ duete su Ariana Grande, Amerikos „Nickelodeon“ sensacija, internete jau yra peržiūrėtas daugiau kaip 118 milijonų kartų. Naujausias, jau ketvirtas, studijinis dainininko albumas „No Place in Heaven“ pasirodė 2015 m. birželio 15 d., daugelyje šalių iškart pateko į hitų „Top – 10“, o Italijoje jau tapo auksiniu.

MIKA ne kartą buvo nominuotas prestižiniams apdovanojimams, kurių ne vieną laimėjo – tai „World Music Awards“, „Grammy“, „MTV Awards“ Europoje, Azijoje, Australijoje ir Japonijoje, „Capital Radio Awards“, „Vodafone“, „Virgin Media“, „Q Magazine“, Britų muzikos apdovanojimai, „Ivor Novello“ premija ir daugelis kitų. Dainininkas taip pat yra vieno svarbiausių Prancūzijos apdovanojimų – Literatūros ir menų ordino – kavalierius. Šiuo metu MIKA teisėjauja šou „X faktorius“ Italijoje ir yra prancūziško projekto „Balsas“ mokytojas. Atlikėjas yra pardavęs daugiau kaip 10 milijonų įrašų kopijų 32 pasaulio šalyse.
Dainininkas kilęs iš didelės šeimos ir turi vieną brolį bei tris seseris. Viena iš seserų – Yasmin, kurianti DaWack kūrybiniu slapyvardžiu – yra mados dizainerė, ji taip pat yra dviejų pirmųjų brolio albumų viršelių autorė. Be anglų, MIKA dar laisvai kalba prancūzų, ispanų ir italų kalbomis, supranta Libano arabų kalbos dialektą. Nors atlikėjas devynerius metus studijavo mandarinų kalbą, kol kas nėra tobulai jos įvaldęs, skirtingai nuo savo trijų seserų, kurios laisvai ja bendrauja.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-05-23, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

2 val.

Apšildantis atlikėjas

Numatoma

Pertrauka

Numatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

iki 5 metų įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Negalima

Kainos

29,9 - 49,9 EUR, arenos mokestis 1 EUR, mažiausia neakcijinė kaina 34,9

VIP klubo nariai

perkasi bilietus: 2015 12 14 - 31 d.

Bilietų platintojai

UAB „Bilietų pasaulis“, Bilietai.lt

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

MEDUSA CONCERT

ŽA autobusai

Po renginio važiuos

Salės planas

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323; +370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi