Naujametinis show: Marijonas Mikutavičius

Marijonas Mikutavičius „Naujametinis Show“

Kaunas!!!

Tai kur Naujus?

Žinome, kad laukėt šito klausimo!

Todėl nebetampome gumos ir iškilmingai pranešame:

Šiemet, pagaliau atvykstame pas jus!!!!

Šventiškiausias Naujametinis Marijono Mikutavičiaus Show – gruodžio 31 dieną, „Žalgirio“ arenoje!

Niekada dar Naujametinis Marijono Mikutavičiaus Show nesilankė Kaune. Reikėtų skubiai taisyti šią neteisybę, pamanėme.

Ir ne tik pamanėme, bet ir padarėme. Kaune įvyks vienintelis areninis Marijono ir jo grupės koncertas Lietuvoje šiais metais!

Ar pasirengę drauge su mumis palydėti 2023-uosius taip, kad šie išrūktų su trenksmu? Kad visas blogis liktų seniesiems metams, o po koncerto naujuosius 2024-uosius pasitiktumėme tik su geromis emocijomis?

Marijono koncertuose lengva prisipildyti meilės pasauliui, artimajam ir sau. Bent jau tam vakarui, o jei pasiseks – ir visiems ateinantiems metams.

Nenorime girtis, bet po Marijono Naujametinio Show gera nuotaika ir širdį kutenantis džiugesys išlieka ilgam. Čia ne mes sugalvojome, čia žmonės mums taip sako.

Ir greičiausiai jie nemeluoja. Marijonas tikrai turi retą talentą sukurti unikalią koncertinę atmosferą. Jis – ir pliušinis meškiukas, kurį norisi priglausti prie širdies, ir pasiutęs roko karalius, energiją svaidantis žaibais.

Norit ar ne, bet jo nuoširdumas užkrečiamas, jis pasklinda po salę, tarsi vienintelis pasaulyje gerasis virusas.

Marijonas vienu metu geba ir pralinksminti, ir švelniai sugraudinti, ir priversti paskęsti prisiminimuose, ir čia pat šokti drauge į pasiučiausią vakarėlio sūkurį.

Čia įprasta dainuoti su minia taip, kad net pats lieki savo gabumų nustebintas. Čia įprasta šokti, net jei pirkai sėdimą bilietą ir sakei, kad niekada nešoki.

Kiekvienas „Naujametinis Show“ turi specialų, tik tam vieninteliam koncertui sudėliotą, dainų sąrašą. Jame visada puikuojasi visi Marijono superhitai, bet kiekvienais metais dainininkas juos pagardina dar keliomis dainomis. Jos iki paskutinės minutės lieka paslaptim. Kai kurios jų niekada neskamba kitose koncertuose ir tampa tikra staigmena gerbėjams.

Metų palydėtuvės – ypatinga proga, kurią žmonės dažnai sutinka ne vieni, o su draugų kompanija. Todėl džiaugiamės galėdami pranešti, kad ir mes šiemet turėsime svečių. Talentingų svečių. Vakaro pradžioje scenoje pasirodys grupė „Sisters On Wire“, išgarsėjusi hitais „Mėlyna, mėlyna“, „Taip jau gavosi“ ir „Parallel World“.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-12-31 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~3 val. 30 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 39,00 EUR; bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

Audi klubo nariai bilietus pirks nuo 2023 09 15 iki 2023 09 29

Organizatorius

UAB "Promostar"

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos