Lietuvos krepšinio 95 metų jubiliejus K95 ŠOU!

Trys scenos grandai: SEL, Džordana Butkutė ir Linas Adomaitis – reikšmingiausiame gimtadienyje krepšinio pasaulyje – K95 šou!

Nuo 1922 m. balandžio 23 d. pirmųjų krepšinio rungtynių Lietuvoje, laikomų krepšinio istorijos pradžia, jau praėjo 95 metai! Istorinės sukakties proga, jubiliejinę datą, balandžio 23 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje, visas Lietuvos krepšinio pasaulis, žymiausi žaidėjai ir ryškiausi scenos grandai susijungs tam, kad sukurtų įspūdingiausią metų šou!

Kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai kuria galingą inovacijų, šviesos  ir kokybiško garso renginį, kuriame žiūrovai išvys net tris unikalius didiesiems pasaulio sportiniams renginiams būdingus įspūdingus šou!

Už išskirtinio šou vedėjo vairo stos neabejotiną kūrybinį palikimą krepšinio istorijai palikęs Marijonas Mikutavičius!

Išskirtinai tik šiam renginiui, vieną iš efektingų šou dalių rengia Linas Adomaitis – atlikėjas, kuris yra neatsiejama krepšinio istorijos dalis. Specialiai savo šou atlikėjas kuria unikalias vizualizacijas, scenografiją, rašo epines krepšinio hitų aranžuotes. Nenutrūkstamame 15 minučių pasirodymo bloke, kartu su profesionaliausiais šalies muzikantais, kviestiniais atlikėjais ir svečiais, naujai skambės ryškiausi Lino Adomaičio sukurti krepšinio hitai ir žymiausios atlikėjo dainos.

Nenutrūkstamą 15 minučių šou specialiai K95 rengs scenos karalienė Džordana Butkutė!

Džordana pažada – krepšinio gimtadieniui skirtas šou, nenusileis nei vienam iš jos surengtų grandiozinių turų: „Tai bus tikras šviesų, efektingų pasirodymų, kaskadinių elementų ir žiūrovų akyse besikeičiančios scenografijos šou, kurio metu žiūrovai ne tik išgirs žinomiausius mano hitus bet ir išvys ne vieną specialiai jubiliejui parengtą siurprizą krepšinio tema“.

Sensacija! Grandiozinį šou vainikuos po dviejų metų pertraukos į Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL! Atlikėjas pažada: „Šiam pasirodymui ruošiu specialų setą su kuriuo padarysiu labai labai gerą šou“.

Arenos publikos laukia jaudinanti apdovanojimų ceremonija – K95 šou metu įvyks pirmieji Lietuvos krepšinio apdovanojimai, kurių metu žinomi veidai pagerbs ir apdovanos labiausiai Lietuvos krepšiniui nusipelniusius žmones.

Iškilmingas krepšinio jubiliejui skirtas šou K95 jau balandžio 23 d. Čia bus visi! Daugiau informacijos apie renginio programą bus atskleista netrukus…

Informacija apie renginį

VIETA

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

LAIKAS

2017-04-23 19:00 val.

DURYS

17:30 val.

TRUKMĖ

3 val. 30 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

KAINOS

19,50-28,50 EUR., Bilietų platintojo mokestis 1,00 EUR, arenos mokestis: 1,5 EUR

AUDI KLUBO NARIAI

Audi klubo nariai perkasi bilietus nuo 2017-01-24 d. iki 2017-02-07 d. (imtinai) už mažiausią neakcijinę kaina.

PARKAVIMAS

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ORGANIZATORIUS

UAB „Kūrybos sodas“

ŽA AUTOBUSAS

Tikslinama

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu restoranas@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37068877630 SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi