& Kauno simfoninis orkestras: Kurt Elling

Pasaulinė premjera: džiazo žvaigždė Kurtas Ellingas ir Kauno miesto simfoninis orkestras.

Didžiausias Lietuvoje džiazo festivalis „Kaunas Jazz“ skelbia 2023 metų gegužės 1-ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje festivalio kvietimu pasirodys vienas garsiausių pasaulio džiazo dainininkų Kurtas Ellingas. Festivalio publikai JAV žvaigždė, dviejų prestižinių „Grammy“ statulėlių laimėtojas Kurtas Ellingas, pristatys pasaulinę premjerą – programą, atliekamą su Kauno miesto simfoniniu orkestru. Kaune bus galima išgirsti kūrinius, kurie specialiai aranžuojami šiam projektui, o scenoje su K. Ellingu gros Algimanto Treikausko vadovaujamas Kauno miesto simfoninis orkestras, kuriam diriguos Karolis Variakojis.

Kauno miesto simfoninis orkestras yra koncertavęs su daugeliu garsių pasaulio atlikėjų, o 2021-aisiais festivalio „Kaunas Jazz“ publika mėgavosi jo pasirodymu su populiariuoju džiazo dainininku Gregory Porteriu.

Svarbiausio pasaulyje džiazo žurnalo „Downbeat“ kritikai Kurtą Ellingą net 17 kartų yra išrinkę geriausiu džiazo vokalistu. Net dvylika kartų geriausiu metų vokalistu jį išrinko JAV džiazo žurnalistų asociacija. Ir tai – tik pora iš daugelio šio artisto pelnytų pripažinimo ženklų.

Šiandien Kurto kolekcijoje – jau penkiolika „Grammy“ nominacijų ir dvi pergalės geriausio vokalinio džiazo albumo kategorijoje.

Kurto Ellingo paslaptis – nuostabiai valdomas, su niekuo nesupainiojamas balsas, virtuoziškos improvizacijos ir iš kiekvieno kūrinio sklindanti poezija. Išskirtinis dainininko bruožas – gebėjimas imti garsius instrumentinio džiazo kūrinius, rašyti jiems tekstus ir paversti dainomis. Tuo pačiu šis atlikėjas – be galo dinamiškas, originalus ir įtraukiantis publiką, o scenoje sugebantis kiekviena daina papasakoti istoriją.

Pagrindinis Kurto Ellingo muzikinis partneris šiame albume – gitaristas Charlie Hunteris, su dainininku atvyksiantis ir į Kauną. Gitaristas garsėja kaip daugybėje skirtingų žanrų pagarbą pelnęs muzikantas ir prodiuseris.

Daugiau informacijos www.kaunasjazz.lt

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-05-01 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai perkasi bilietus nuo gruodžio 12 d. iki gruodžio 25 d.

Organizatorius

JJJAZZ VŠĮ

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos