Kaunas Talent 2018

Tarptautinis vokalistų konkursas „Kaunas Talent“ jau 18-likti metai kviečia Lietuvos bei užsienio atlikėjus į dainų fiestą, kurios metu dainininkai iš viso pasaulio suvažiuoja į Lietuvą parodyti savo muzikinių sugebėjimų.

Konkursas trunka keturias dienas. Jo metu dalyviai varžosi trijose amžiaus kategorijose bei kovoja dėl pagrindinio prizo.

Konkursą kasmet vainikuoja baigiamasis koncertas, šiemet vyksiantis gruodžio 3 dieną, 18 valandą, „Žalgirio“ arenoje. Jo metu dainininkai, savo amžiaus kategorijose užėmę prizines vietas, atlieka dainas savo gimtąja kalba. Koncerto metu bus renkamas šių metų pagrindinio prizo laimėtojas. Baigiamąjį koncertą filmuoja ir transliuoja renginio televizija – LRT.

Susitiksime jau gruodžio 3 dieną, 18 valandą!

Įėjimas su kvietimais.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-12-03, 18:00 val.

Trukmė

~3:00 val.

Durys

17:00 val.

Neįgalieji

Įėjimas tik su kvietimais

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Įėjimas tik su kvietimais

VIP klubo nariai

Įėjimas tik su kvietimais

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

Kauno Vaikų ir Moksleivių Laisvalaikio Rūmai

ŽA autobusas

Neplanuojama

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio rungtynes, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 684 46730, el. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi