Didžioji kalėdinė Kauno mugė

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ – jau gruodžio 11–12 dienomis!

Visą savaitgalį Kauno gyventojai ir miesto svečiai, užsukę į „Žalgirio areną“, turės išskirtinę progą atrasti džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą: dovanų idėjas, puošmenas namams, gurmaniškus maisto produktus, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams.

Šventinę atmosferą kurs kone 200 skirtingų maisto, mados ir grožio prekių ženklų atstovų, susibursiančių po vienu stogu.

Didžioji dalis kalėdinės mugė Kaune dalyvių – lietuvių kūrėjai ir autoriai, ypatingą dėmesį skiriantys aukštai prekių kokybei užtikrinti.

 

Tad mugės lankytojai turės progą mėgautis ne tik itin gausiu prekių asortimentu, bet ir išskirtine jo kokybe.

„Didžioji kalėdinė Kauno mugė“ vyks dvi dienas „Žalgirio arenoje“ . Lankytojai laukiami nuo 10 iki 15 val.

Įėjimas į mugę – nemokamas!

Mugės organizatoriai primena, jog vykdant Vyriausybės sprendimą dėl COVID-19 situacijos valdymo šalyje, uždarose patalpose organizuojamuose renginiuose dalyvaujantys asmenys privalo turėti galimybių pasą. Tad lankytojus ragina nepamiršti jo turėti drauge su savimi. Jeigu jaučiate bet kokius su COVID-19 susijusius negalavimus, prašome į renginį nevykti. Saugokime vieni kitus!

Daugiau informacijos apie saugumo taisykles mugės dalyviams ir lankytojams galite rasti čia: https://festivus.lt/informacija-lankytojams

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021-12-11, 10:00 val.

Durys atidaromos

10:00 val.

Trukmė

5 val.

Neįgalieji

Įleidžiami nemokamai

Vaikai

Įleidžiami nemokamai

Fotografuoti

Leidžiama

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė), Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

UAB „Festivus“

Amfiteatro nuoma

Amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime m.vedrickas@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos