Jubiliejinė 50-toji kaimo kapelų šventė: „Grok, Jurgeli 2019“

„Grok, Jurgeli“ švenčia 50-metį!

Ar prisimeni, kada paskutinį kartą buvai kupinas gyvenimo džiaugsmo ir jauteisi gražios bendruomenės dalimi? Šie jausmai užplūsta dainingoje ir šiltoje “Grok, Jurgeli” šventėje! Renginyje, kurį dar vaikystėje žiūrėdavai per televizorių su tėvais, galbūt neturėdamas galimybės į jį nuvažiuoti, kurio kapelų klausydama braukdavo ašarą močiutė. Šventėje, kuri gyvuoja jau pusę amžiaus!

Lapkričio 9 d. jubiliejinė 50 – toji „Grok, Jurgeli“ šventė kviečia visus liaudiškos muzikos gerbėjus smagiai pažymėti šią sukaktį kartu su geriausiomis kapelomis iš visos Lietuvos!

Visų atvykusių į šią šventę laukia puikus vakaras. Skambios dainos, smagūs šokiai ir šmaikštūs pokštai nepaliks abejingų. Kiekvienas atvykęs į šventę pats galės pasijusti svarbia jos dalimi  ir kartu su kapelomis padainuoti, pašokti, ir į namus lauktuvių gerą nuotaiką parsivežti.

Šiais metais šventėje dalyvaus ne tik liaudiškos muzikos kolektyvai – regioninių varžytuvių nugalėtojai, bet ir gausus būrys svečių, padovanosiančių publikai puokštę puikių kūrinių!

Daugiau informacijos: www.miestosvente.lt

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2019 11 09 d. 16:00 val.

Durys

14:30 val.

Trukmė

~3 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

12,00 EUR - 25,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 12,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP KLUBO NARIAI

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo 09.01 d. iki 09.15 d.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ORGANIZATORIUS

UAB Litart

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nevažiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi