Jaunimo festivalis: Vibelift 2024

„VibeLift 2024“ – tai ne tik jaunimo motyvacinis festivalis, bet ir kelionė į ateitį. Festivalis skirtas įkvėpti ir motyvuoti jaunimą siekti tikslų, emocinio saugumo, finansinės gerovės ir karjeros.
Šiais metais didžiausias jaunimo renginys kviečia jaunimą atrasti, kaip dirbtinis intelektas (DI) ir technologijos keičia darbo ir mokymosi aplinką, kokių įgūdžių reikės rytojaus profesijoms ir kaip išlikti bei tobulėti tokiame besikeičiančiame pasaulyje. Išskirtinėmis istorijomis iliustruosime, kad žmogiškasis potencialas turi neribotas galimybes, kurios skleidžiasi ir auga, kai esame atviri pokyčiams, drąsūs veikti ir priimti sprendimus. Festivalis atskleis, kaip žmogiškosios vertybės ir žmogaus potencialas gali prisidėti prie asmeninio ir profesinio augimo.
Programoje garsūs ir žinomi vardai (programa nuolat pildoma):

Indrė Kavaliauskaitė
Sergejus Maslobojevas
Bgirl Nicka (Dominika Banevič)
Ugnė Siparė
Gabija Skučaitė

Važiuok su savo klase

Vyk į festivalį su visą klase, nes drauge ne tik smagiau, bet ir pigiau! Grupėms virš 15 asmenų taikoma 20% nuolaida bilietams. Tad nieko nelauk, burk klasės draugus, dalyvauk didžiausiame jaunimo festivalyje ir patirk didžiausią metų nuotykį!

„VibeLift“ mokytojams

Festivalio metu mokytojai taip pat nenuobodžiauja! Švietimo pokyčių judėjimas „EduAction“ siekdami tobulinti mokytojų bei švietimo lyderių kompetencijas, kiekvienais metais pristato specialią programą mokytojams. Į renginį atvykstantys pedagogai, lydintys savo mokinius (ne mažiau 15 mokinių), galės nemokamai dalyvauti šiame visos dienos forume, tobulinti savo kompetencijas ir gauti tai patvirtinantį pažymėjimą.

Praėjusių metų akimirkos
https://www.youtube.com/watch?v=XdfWYOLllhI

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2024-05-10 d. 11:00 val.

Durys

9:30 val.

Trukmė

~7 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Leidžiama

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo 2024 02 06 iki 2024 02 20 (imtinai)

Organizatorius

SMK Aukštoji mokykla

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos