Voodoo Cello: Imany

Žymi Prancūzijos dainininkė Imany, kuri pernai pakerėjo publiką savo nauju teatralizuotu šou „Voodoo Cello“, grįžta į Lietuvą. Šiais metais atlikėja surengs du pasirodymus mūsų šalyje – pirmasis vyks lapkričio 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, antrasis – gruodžio 2 d. Palangos koncertų salėje.

Užburianti gilaus Imany balso tembro ir aštuonių violončelių sąjunga – taip būtų galima apibūdinti atlikėjos šou „Voodoo Cello“, kuriame pritariant aštuonioms violončelėms dainininkė atlieka „Imagine Dragons“, Madonnos, Edo Sheerano, Eltono Johno ir kitų pasaulio žvaigždžių hitus. Imany tarsi užburia violončeles taip suteikdama naują skambesį didžiausiems populiariosios muzikos hitams.

Dainos, kuriose susipina įvairūs muzikos stiliai ir skamba pati Juodojo žemyno siela, bei neapsakomas subtilumas ir moteriškos energijos jėga – tai Imany kūrybos braižas.

Svaiginantis Imany balsas lapkričio 30 d. skambės Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Bravo events, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos