Raktą jau turiu: GJan

Tai vienareikšmiškai bus didžiausias ir svarbiausias šou atlikėjos GJan karjeroje. Arenos koncertui GJan ruošia ne tik garsiausias savo dainas, tokias kaip „Ruduo“, „Melagė“, „Leidžiu sau viską“, bet ir naują lietuvišką albumą.

„Juo labai džiaugiuosi, todėl noriu, jog šio albumo dainos skambėtų kuo didesnėje erdvėje ir kuo didesnei miniai žmonių. Norisi pateikti visą nuotaikų paletę, kad klausytojas ateitų su manim verkti, juoktis ir šokti“, – apie 2024 m. sausio 20 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiantį koncertą pasakoja atlikėja.

Ką tik intensyvų akustinių koncertų turą baigusi dainininkė Greta Jančytė-GJan išvyko į Slovakijoje esančius Aukštuosius Tatrus ir iš ten siunčia džiugią naujieną fanams.

Socialiniuose tinkuose dainų autorė ir atlikėja pasidalino nuotrauka su kalno viršūnėje iškelta vėliava, kurioje – žinutė apie didžiausią ir ambicingiausią jos karjeros koncertą „Žalgirio“ arenoje.

„Į Slovakijos Tatrus grįžau antrą kartą. Šie kalnai man turi ypatingą reikšmę. Čia buvo pirmas kalnas, į kurį kažkada, per nesvietišką aukščio baimę, krokodilo ašaras ir viršūnėje pasitikusią audrą vis tiek įlipau – į Rysy, vieną gražiausių Aukštųjų Tatrų viršūnių. Tas žygis išmokė labai labai daug, todėl paskelbti apie koncertą arenoje nusprendžiau būtent iš čia: norėjau įprasminti visą šitą manęs laukiančią kelionę. Pakilau į tuos pačius kalnus su savo koncerto vėliava, kurią iškeliu ir drąsiai mojuoju sakydama, kad šiais metais mano kalno viršūnė – didžiausias ir svarbiausias gyvenimo koncertas Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Tikiu, šis žygis mane išmokys ne mažiau nei išmokė šie Tatrai“, – sakė GJan.

Bilietų prekyba pradedama balandžio 27 d. (išankstiniai bilietai už specialią kainą – balandžio 25 d.). Bilietus platina bilietai.lt.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Triangle of arts, MB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos