Elderbrook

Jei koncerte nuspręsite nedalyvauti, pinigų grąžinimui užpildykite prašymą. Prašymą rasite čia: https://www.bilietai.lt/lit/ticket-refund-application
Prašymai priimami iki gruodžio 11 d.

Atsiprašome, kad turėjote šiek tiek luktelėti mūsų atsakymo – aiškinomės visą situaciją ir norėjome sugrįžti su kuo tikslesnėmis žiniomis. Patiksliname, kad nors iš pradžių rašėme, jog grąžinsime tik dalį sumos, jei nuspręsite neatvykti į koncertą, Jums bus grąžinta visi sumokėti pinigai. Vis dėlto, labai kviečiame nepraleisti šio koncerto – jam ilgą laiką daug ruošėsi visa organizatorių komanda, taip pat į Lietuvą jau yra atskridusi ir pagrindinės vakaro žvaigždės „Elderbrook“ komanda. Pasirodymo metu Jūsų laukia pagrindinė koncerto žvaigždė „Elderbrook“, taip pat jį apšildantys atlikėjai – Jovani ir Sundu.

Lauksime Jūsų koncerte ir dar kartą užakcentuojame: jei neatvyksite į koncertą, Jums bus grąžinta visa pinigų suma, o jei nuspręsite jame dalyvauti – vėliau pinigai grąžinami nebus. Dėl bilietų grąžinimo kviečiame susisiekti el. paštu info@zalgirioarena.lt. Dėkojame už supratingumą ir viliamės Jus pamatyti koncerte!

Informuojame, jog dėl sveikatos problemų (grupės nariams nustatyti teigiami Covid-19 ligos atsakymai) „Klangkarussell“ į Kauną neatvyks, tačiau planuotas koncertas vis vien įvyks.

Organizatorius atsiprašo už nepatogumus ir susiklosčiusias aplinkybes, tačiau pažymi, kad koncertas nėra atšaukiamas. Jame pasirodys visi kiti planuoti atlikėjai:

  • Sundu 19:00 – 20:00 val.
  • Jovani 20:00 – 21:40 val.
  • Elderbrook 22:00 – 23:20 val.

2022 m. gruodžio 3 d. į „Žalgirio“ areną atvyksta elektroninės muzikos žvaigždės „Elderbrook“ ir „Klangkarussell“.

Pirmą kartą Lietuvoje šie atlikėjai pasirodys viename šou ir tai bus tikrai nepakartojama. Prie šokių muzikos vakaro taip pat jungiasi Lietuvoje visiems žinomas didžėjus, muzikos prodiuseris, radijo laidų vedėjas Jonas Nainys – „Jovani“ ir Anna Mesha naktinio klubo rezidentai, didžėjų duetas „Sundu“.

„Elderbrook“ – „Grammy“ ir „Ivor Novello“ apdovanojimams nominuota britų elektroninės muzikos žvaigždė. Kartu su „Jungle“, „Bonobo“ ir „Friendly Fires“ pasaulinėse gastrolėse koncertavęs atlikėjas garsėja įspūdingais pasirodymais. Megahitais tapusius kūrinius su „CamelPhat“, Diplo, „Rudimental“, „Gorgon City“ ir Martinu Garrixu įrašęs „Elderbrook“ muzikos platformoje „Spotify“ turi daugiau nei 7 mln. klausytojų.

„Elderbrook“ pseudonimu besivadinantis britų muzikantas Alexanderis Kotzas karjerą pradėjo grodamas indie muzikos grupėje, vėliau tapo dainų autoriumi ir atlikėju, pritariančiu sau akustine gitara. Išmėginęs begalę įvairių žanrų „Elderbrook“ atrado muzikos pasaulyje savo nišą, kurioje vyrauja elektroniniai ritmai ir išskirtinai švelnus balsas.

Camelphat & Elderbrook – Cola:

Elderbrook & Rudimental – Something About You:

Didžėjų duetas, Anna Mesha naktinio klubo rezidentai, radijo laidų vedėjai Marius Bernis ir Mantas Stuk prisijungia prie renginio po jų nauju projektu pavadinimu „Sundu“. Šis beduinų duetas dažnai groja bei lankosi prestižiniuose renginiuose bei įvairiausiuose festivaliuose kaip „Anna sutiko Neringą“ ir plačiai yra žinomi Lietuvos šokių salių bei muzikos melomanams.

Į Lietuvą sugrįžtantys „Klangkarussell“ šią vasarą jau buvo išpardavę visus bilietus pramogų erdvėje „Pakrantė“ vykusiam koncertui ir dabar žengia į daug didesnę sceną.

„Klangkarussell“ projektą įsukę austrai Adrianas Heldas ir Tobias Rieseris visame pasaulyje išgarsėjo kūriniu „Sonnentanz“. Nepaisant to, kad jie kartu muzikuoja jau beveik dešimtmetį, dabar jie sugrįžta su naujai iškeltais tikslais, energija ir įkvėpimu.

Per visą savo karjerą šie du draugai visada buvo emocijų kūrimo meistrai ir yra sulaukę ne vieno komplimento, kad jų muzika yra pralenkusi laiką. „Klangkarussell“ muzikoje sukurtos emocijos yra paremtos įvairiausiais ritmais, tačiau visada pasižymėjo akordais, kurie tirpdo širdis.

Gruodžio 3 d. į „Žalgirio“ areną susirinkę muzikos mylėtojai be „Sonnentanz“ tikrai išgirs ir kitus „Klangkarussell“ hitus „Time“, „Home“ ar prieš metus Lietuvos populiariausių dainų topuose pirmavusį „Shipwreck“.

Bilietus į „Elderbrook“, „Klangkarussell“ ir „Jovani“ pasirodymą galima įsigyti bilietų platinimo platformoje Bilietai.lt.

Klangkarussell – Home:

Klangkarussell – Shipwreck:

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-12-03 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~4 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 40,00 EUR; bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo spalio 3 d. iki spalio 16 d. (imtinai)

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė)

Organizatorius

Kauno arena, UAB

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos