„360“: DONATAS MONTVYDAS

Vienas ryškiausių atlikėjų Donatas Montvydas savo gerbėjams neleidžia atsikvėpti po galingo „2057“ koncerto ir jau dabar kviečia į savo svarbiausią metų koncertą. Gruodžio 27 dieną Kauną sudrebins „360“ laipsnių koncertas, kuris kvies kartu išgyventi unikalias muzikines patirtis transformuotoje „Žalgirio“ arenos erdvėje.

Atlikėjas Donatas Montvydas savo koncertais formuoja naujus standartus, kurie viršija ne tik gerbėjų, bet ir meno srities profesionalų lūkesčius. Kiekvieną kartą nustebina vis didesniu bei itin kokybišku šou Lietuvos scenoje, kurie prilygsta pasauliniams turams. Atlikėjas pasakoja, kad nauji iššūkiai jį brandina kaip kūrėją, todėl šį kartą yra pasiruošęs visą savo energiją skirti šiam „360“ konceptui įgyvendinti.

„Žalgirio“ arenos scena transformuosis į visai kitą, dar intymesnę erdvę – scena bus įrengta arenos viduryje ir apsupta minios iš visų pusių. Šis neįprastas techninis sprendimas su įspūdinga projekcija atlikėjui leis būti dar arčiau savo klausytojų ir sukurs dar didesnį bendrumo jausmą.

Informacija fanų zonai: Atskiras įėjimas į koncertą, galimybė po renginio nusifotografuoti su Donatu Montvydu, dovana ir koncerto akreditacija.

Donatas Montvydas „360” jau gruodžio 27, Kauno „Žalgirio“ arena. Bilietai brangs.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-12-27 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 31,00 EUR; bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Organizatorius

DMO MUSIC GROUP, UAB

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 5

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos