EVOLUT30N TOUR 2024: DJ BOBO

Kitų metų spalio 25 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje savo pasirodymą surengs garsus šveicarų muzikos atlikėjas, dainų autorius ir muzikos prodiuseris Peteris René Baumannas, geriau žinomas kaip DJ BoBo. Šiais metais 30-metį scenoje švenčiantis atlikėjas pristatys savo įspūdingą koncertinį šou „Evolut30n“, pasaulyje lydimą tiesiog stulbinamos sėkmės – šiemet visas turas buvo išparduotas, įvyko 22 koncertai, į kuriuos buvo parduota per 200 tūkstančių bilietų.

Šis populiaraus šveicarų didžėjaus pasirodymas stebina ryškiais kostiumais, išskirtine vaizdo grafika bei specialiaisiais efektais, atlikėją lydės gyvo garso grupė ir profesionalių šokėjų komanda. Šokių muzikos piratu tituluojamas DJ BoBo savo gerbėjams Kaune atliks ir naujus kūrinius, ir pasaulyje jį išgarsinusius hitus – „Somebody Dance with Me“, „Everybody“, „Keep on Dancing“, „Take Control“, „Respect Yourself“, „Let the Dream Come True“, „Love Is All Around“, „There Is a Party“, „Freedom“ bei daugelį kitų.

Gimęs 1968 m. italo ir šveicarės šeimoje, DJ BoBo laikomas sėkmingiausiu Šveicarijos atlikėju. Muzikantas yra pardavęs per 14 mln. savo įrašų ir pelnęs net 10 „World Music Awards“ statulėlių. Jo kolekcijoje – 15 studijinių albumų (paskutinis „Evolut30n“ pasirodė 2022 m.) ir per 50 singlų, iš kurių net 27 karaliavo Šveicarijos ir Vokietijos topų viršūnėse. Atlikėjas yra koncertavęs kartu su ikoniniu Michaelu Jacksonu, pelnęs begalę aukso ir platinos sertifikatų, pasirodęs prieš 120 tūkst. žiūrovų auditoriją San Paule ir su savo efektingais šou aplankęs visą pasaulį.

Somebody Dance with Me

Everybody

Freedom

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2024-10-25 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 44,90 EUR; bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

Audi klubo nariai bilietus pirks nuo 2023 11 24 iki 2023 12 08

Organizatorius

Medusa Concert UAB

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos