Auksiniai svogūnai

Auksiniai svogūnai“ švenčia įspūdingą 20-mečio jubiliejų!

Daugiau nei milijonas žiūrovų – tokią auditoriją kiekvienais metais sužavi vienas populiariausių visų laikų šou „Auksiniai svogūnai“. Šiemet kovo 28-ąją „Žalgirio“ arenoje vyks jubiliejinė, jau 20-oji, iškilminga apdovanojimų ceremonija. Arenos žiūrovai pirmieji sužinos, kurie ryškiausi politikai ir visuomenės veikėjai bus įvertinti „Auksinių svogūnų“ statulėle bei pamatys išskirtinius ir bene labiausiai laukiamus, specialiai šiam renginiui kuriamus muzikinius numerius, atspindinčius svarbiausius metų įvykius.

„Kiekvienais metais vienas labiausiai laukiamų šventės akcentų būna statulėlė, kurią pelno nominacijų laimėtojai. Jų buvo stiklinių, šokoladinių, iš prabangių kailių ir odos, „Oskaro“ statulėlių klonų, o šiemet, kaip ir dera jubiliejui, gaminame išskirtinai didelius Svogūnus. Nesu tikras, ar visiems ši auksinė našta bus pakeliama“, – šypsosi ceremonijos idėjos autorius, prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

Šventiniuose „Auksiniuose svogūnuose 2018“ žiūrovai išvys ryškiausius ir daugiausia publikos simpatijų pelniusius muzikinius pasirodymus per visą renginio istoriją.

Jei atvirai, akcentų bus visa puokštė. Vienas geidžiamiausių Lietuvos jaunikių Radžis nusprendė pasipiršti būtent per „Auksinius svogūnus“. Kas ji, ta laimingoji, pirmieji sužinos tik „Žalgirio“ arenos žiūrovai. Radžis savo širdies damai jau repetuoja meilės dainą. Kultinį baleto numerį atliks „Gulbių ežero“ Princese virtęs Deivis, Princas Ramūnas Vyšniauskas ir… netiketu amplua pasirodysiantis Aurimas Didžbalis.

Žilvinas Žvagulis „kabins makaronus“ su skandalingai nuotoliniu būdu Valstiečių ir žaliųjų frakcijoje dirbančia fotografe Milena.

Specialiai „Auksinių svogūnų“ jubiliejui vienai dienai atgims kultinė muzikos grupė „Mokinukės“, įvyks himno Sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai giedojimas. Deivis Norvilas šįkart „O ja!” kartos jau ne vienai, o net dviems Ingoms Valinskienėms. Kas bus antroji? Paaiškės kovo 28-ąją.

Metų apdovanojimai „Auksiniai svogūnai“, sudrebinsiantys ne tik Kauną, bet ir visą Lietuvą – jau kovo 28 d. 19 val. „Žalgirio“ arenoje.

 

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50

Laikas

2018-03-28 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

18,00 EUR - 50,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 18,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,00 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR

VIP klubo nariai

AUDI klubo nariai perkasi bilietus nuo sausio 2 d. iki sausio 16 d. (ne imtinai) už mažiausią neakcijinę kainą.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ „Amplua“

ŽA AUTOBUSAS

Tikslinama

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi