GALA koncertas: Asmik Grigorian / Edgaras Montvidas / LVSO

Trys nacionalinės premijos laureatai – vienoje scenoje!!!

Asmik Grigorian, Edgaras Montvidas, Gintaras Rinkevičius bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras pristato pirmąjį bendrą GALA koncertą – gruodžio 26 d. Kaune, „Žalgirio arenoje“.

Du pasaulyje pripažinti operos solistai ir profesionaliausias orkestras diriguojamas visų mylimo maestro – ar gali būti geresnė Kalėdų dovana klasikinės muzikos mylėtojams!

Ir ne tik jiems – tokios asmenybės vienoje scenoje neretai sukuria stebuklą, kuris nepalieka nė vieno abejingo.

Išskirtinių talentų GALA koncertas – tarsi puošni mozaika, kurioje kiekvienos arijos brangakmenis turi jam skirtą tobulą vietą.

Klausytis Asmik Grigorian ir Edgaro Montvido antrąjį Šv. Kalėdų vakarą ne tik gražu ir didinga, tai net šiek tiek sakralu.

Asmik Grigorian – ugninga, tačiau trapi. Jos dramatiškas sopranas hipnotizuoja, pakeri iki pat širdies gelmių.

Edgaras Montvidas – artistiškas, itin subtilus ir intelektualus, demonstruojantis nepriekaištingą tenoro vokalinę techniką.

Gintaras Rinkevičius – legendinis Lietuvos dirigentas. Maestro, kurio vadovaujamas simfoninis orkestras pristato patį aukščiausią profesionalumo lygį.

Šie trys išskirtinio talento žmonės randa laiko asmeniškai planuoti GALA koncerto „Žalgirio arenoje“ programą, derinti detales kursiančias Kauno arenoje puošnią Kalėdų nuotaiką.

Juos sieja ir gilūs profesiniai saitai, ir šiltas asmeninis ryšys, kuris pavers pasirodymą ne tik tobulų vokalų paradu, bet ir jaukiu, kupinu nesuvaidintų emocijų vakaru.

Kalbant apie jų talentą, dažnai norisi vartoti posakį „Dievo dovana“. Tačiau operos solistai su tuo nesutiktų. Jie žino, kiek darbo įdedama ir prakaito išliejama, kol tampama geriausiu pasaulyje. Kokiu 2019 metais tarptautiniuose operos apdovanojimuose buvo paskelbta Asmik Grigorian (už Salomėjos vaidmenį to paties pavadinimo Romeo Castellucci režisuotame Richardo Strausso operos pastatyme). Tai nebuvo vienetinis įvykis: garbingus apdovanojimus Asmik renka tarsi obuolius į pintinę. Tais pačiais metais įtakingas tarptautinis žurnalas „Opernwelt“ ją pripažino metų dainininke. Lietuvoje ji pelnė aukščiausią kultūrinį apdovanojimą – nacionalinę kultūros ir meno premiją. O 2023-aisiais solistė iš Lietuvos pagerbta prestižiniu Vokietijos radijo stoties „Opus Klassik“ apdovanojimu.

Milano „La Scala“, Londono karališkoji opera, Vienos valstybinė ir Paryžiaus Bastilijos operos, Niujorko „Metropolitan Opera“ – kai visas pasaulis nori matyti šią nepaprastai talentingą dainininkę, didelė dovana ir privilegija ją išgirsti su specialia programa GALA koncerte Kaune.

Prestižinės ir daugeliui tik svajonėse iškylančios scenos yra ir Londone reziduojančio garsiausio Lietuvos tenoro Edgaro Montvido kasdienybė. Jis jau sukūrė daugiau nei 40 įsimintinų vaidmenų ir juos atliko: Anglijos nacionalinėje operoje, Karališkoje operoje, Covent Garden, Cincinnačio operoje, Santa Fe operoje, Olandijos nacionalinėje operoje, Provanco Ekso festivalyje, Ženevos, Frankfurto, Lyono, Paryžiaus Opera Comique, Briuselio La Monnaie, Strasbūro ir kt. teatruose. 2023 m. solistui už sėkmingą kūrybinę veiklą suteikta Lietuvos nacionalinė kultūros ir meno premija.

Į GALA koncertą Edgaras Montividas atvyks tarp pasirodymų Berlyno valstybinėje operoje „Unter den Linden“, kur atlieka Števos Buryjo vaidmenį Leošo Janáčeko operoje „Jenufa“ (dirigentas – Antonello Manacorda, režisierius – Damiano Michieletto).

Maestro Gintaras Rinkevičius – nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatu paskelbtas dar 1994 metais. LVSO jis vadovauja nuo pat orkestro įkūrimo 1988-aisiais. Yra jo kūrėjas, meno vadovas ir vyriausiasis dirigentas. O taip pat: Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino IV laipsnio ordino savininkas, ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro didžiojo kryžiaus kavalierius, Latvijos trijų žvaigždžių ordino kavalierius, apdovanotas Norvegijos Karalystės ordinu „Už nuopelnus“ bei Portugalijos „Ordem do Merito Comendador“ ordinu, prestižinių tarptautinių konkursų nugalėtojas bei premijų laureatas.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-12-26 d. 18:00 val.

Durys

16:30 val.

Trukmė

~1 val. 30 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 59,00 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Audi klubo nariai

Audi klubo nariai bilietus pirks nuo rugsėjo 1 d. iki rugsėjo 14 d. (imtinai)

Organizatorius

UAB "Promostar"

ŽA autobusai po renginio

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos