Apocalyptica

Prieš 28 metus Helsinkio mieste įsikūrusios pasaulinio garso Sibelijaus akademijos studentai, būsimi kvarteto „Apocalyptica“ nariai, atidavė duoklę sunkiojo metalo titanams – grupei „Metallica“. Suomių violončelėmis atlikti žymiausi grupės „Metallica“ kūriniai tapo tikra sensacija ir trupės „Apocalyptica“ vizitine kortele, atvėrusia naują puslapį ne tik jų karjeroje, bet muzikos istorijoje.

Viena žinomiausių JAV metalo grupių „Metallica“ įkvėpė suomių kvarteto narį Eicca Toppinen. Būdamas trylikos, jis išgirdo dainą „Orion“, kuri jį supurtė iki sielos gelmių. Nuo tada jis tapo sunkiosios muzikos gerbėju. „Metallica“ yra išties ypatinga. Ji turi anarchistinį sunkiojo metalo skambesį, tačiau galima justi ir gražią harmoniją“, – apie savo dievaičius pasakojo suomis.

Po pirmojo grupės albumo „Plays Metallica by Four Cellos“ pasirodymo „Apocalyptica“ sulaukė tarptautinio pripažinimo ir subūrė didelę savo gerbėjų auditoriją, kurią sudaro tiek sunkiojo metalo, tiek akademinės muzikos mėgėjai. Neilgai trukus apie violončelėmis grojančius suomius sužinojo ir patys legendinės amerikiečių grupės nariai, kurie apsilankė jų koncerte. „Pamenu, kad 1996 m. „Metallica“ atėjo mūsų paklausyti ir tai buvo vos penktas mūsų pasirodymas po albumo išleidimo. Jiems labai patiko ir nuo to laiko mes apšildėme daugybę jų koncertų“, – prisiminė grupės „Apocalyptica“ narys. „Apocalyptica“ netgi grojo grupės „Metallica“ 30 metų jubiliejaus koncerte San Franciske.

Violončelininkams pavyko padaryti, atrodo, neįmanoma dalyką ir pakeisti muzikos istorijos eigą – subtilų klasikinių styginių skambesį supinti su sprogstančia sunkiojo metalo energija. Tūkstančiai koncertų, dešimtys aplankytų šalių, milijonai parduotų plokštelių ir pasirodymai kartu su „Metallica“, „Rammstein“, HIM ir kitomis pasaulinio lygio žvaigždėmis yra geriausias įrodymas, kad „Apocalyptica“ kūryba verta dėmesio ir laiko.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2024-10-19 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 35,89 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

AUDI klubo nariai

Nauji Audi klubo nariai bilietus pirks nuo 2024 09 01 iki 2024 09 14

Organizatorius

Bravo events, UAB

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos