Andrea Bocelli

Vienas populiariausių tenorų pasaulyje Andrea Bocelli 2023 m. lapkričio 24 dieną sugrįš į Lietuvą vieninteliam pasirodymui Kauno „Žalgirio“ arenoje. Prekyba bilietais pradedama 2022 m. spalio 11 d. 10 val.

Italų vokalo tradicijų ikona laikomas A. Bocelli jau yra pardavęs daugiau nei 90 milijonų įrašų. Savo šlovės kelią pradėjęs pergale Sanremo muzikos festivalyje 1994 m., A. Bocelli jau bene tris dešimtmečius džiugina visą pasaulį savo dievišku balsu, nepakartojamu tembru ir plačiu repertuaru – nuo operos šedevrų iki populiariosios muzikos kūrinių.

Koncertuose didžiulių minių sulaukiantis A. Bocelli jau yra pasiekęs ne vieną muzikos industrijos rekordą. 2010 m. atlikėjui atidengta žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje, po šešis kartus jis yra nominuotas Grammy bei Latin Grammy apdovanojimams, dainavo keturiems JAV prezidentams, trims popiežiams, britų karališkajai šeimai, daugeliui ministrų pirmininkų bei olimpinėse žaidynėse ir pasaulinėse parodose, tarp jų ir 2021 m. Pasaulinės parodos atidarymo ceremonijoje Dubajuje.

Jau šių metų spalio 21 d. Andrea Bocelli išleis kalėdinį albumą „A Family Christmas“ („Šeimos Kalėdos“), įrašytą su sūnumi Matteo bei dukra Virginia. Jame – be klasikinių kalėdinių dainų skambės ir „Feliz Navidad“ („Linksmų Kalėdų“), John Lennon bei Yoko Ono „Happy Xmas (War is Over)“ („Linksmų Kalėdų (Karas baigėsi)“) ir visiškai naujas kūrinys „The Greatest Gift“ („Geriausia dovana“).

Sodrus ir galingas A. Bocelli tembras yra toks universalus, kad dainininkas gali atlikti viską – nuo bel canto iki verismo furoro, nuo religinio repertuaro iki populiarių baladžių. Visa tai atsispindi jo repertuare ir kiekviename koncerte iki širdies gelmių sužavi publiką.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2023-11-24 d. 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Nuo 69,18 EUR; bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: daiktų saugojimo paslauga (2,00 EUR)

VIP klubo nariai

Klubo nariai bilietus pirks nuo spalio 11 d. iki spalio 24 d. (imtinai)

Organizatorius

Bravo events, UAB

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos