Akustinė naktis

Kas sakė, kad ruduo  būna tik liūdnas, darganotas ir šaltas? Ruduo – tai puikus metas lankytis jaukiuose gyvo garso koncertuose!

„Akustinė naktis“ –  atlikėjo R. Difarto kūrybos kelionė per prisiminimų jūrą, kuri kaip žvaigždėta naktis užpildo savo ramybe, magija, garsais. Tai muzikos gūsis, kurio gali klausytis užmerkęs akis ar svajodamas, su džiugesiu akyse ar susimastęs.

Koncerto idėja užgimė vasarą, iš atminties vėl iškėlus senąsias dainas, kurį laiką „gulėjusias stalčiuje“. Jos vėl suskambėjo naujai, įgavo kitų spalvų ir yra pasiruošusios paliesti klausytojų širdis.

„Muzika“, „Gal susitiksim“, „ Ašara lietuje“, „Laukimas“ ir kt. – tai dalelytė to, nuo ko viskas prasidėjo ir tęsiasi iki šiandienos. Ir tai vėl skambės!

„Koncertuose „Akustinė naktis“ stengsimės sukurti klausytojams magišką atmosferą, o jaukias koncertines erdves užlies gražiausia autorinė muzika. Nuo senųjų dainų iki naujausios kūrybos. Dainuosim kartu ir džiaugsimės spalvingu rudeniu!“ – pažadėjo atlikėjas.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-02-20, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:30 val. Įėjimas Amfiteatras 2

Trukmė

1 val. 20 min.

Apšildantis atlikėjas

Nenumatoma

Pertrauka

Nebus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami, taikoma 50 proc. nuolaida bilietams

Vaikai

Iki 6 m. imtinai įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Leidžiama

Kainos

15-20 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 15 EUR.

Bilietų platintojas

UAB „Bilietai.lt“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

Difartė Events

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +37061827323+37037719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi