90-ųjų nostalgija su AQUA

Ar dar pamenate geriausius šokių muz dikos laikus? Ar išgirdus 90-ųjų muzikos hitus Jūsų širdį užlieja nostalgija? Jei taip, tuomet LiveStar Entertainment turi Jums pasiūlyti tai, ko Lietuvoje dar nebuvo! „’90 Nostalgija“ – tai ne šiaip jungtinis atlikėjų pasirodymas, tai šokių muzikos karščiu alsuojantis taifūnas, nunešsiantis Žalgirio arenos stogą ir sudrebinsiantis grindis! Šalta tikrai nebus!

2022 m. balandžio 30 d. vienoje scenoje susitiks CORONASNAP!MASTERBOYkuomet garbingiausią vietą koncerte užims ir gyvo garso šou užsuks tarpžemyninį turą „Life in Plastic“ atliekanti – GARSIAUSIA 90-ųjų šokių muzikos grupė – AQUA!

PIRMĄ KARTĄ LIETUVOJE pasirodysianti gyvo garso Muzikos grupė – AQUA – tai tris gyvenimo ciklus išgyvenusi muzikos pasaulio sensacija, geriausiai žinoma savo daina „Barbie Girl“ (1997 m.), turinčia net daugiau kaip 700 mln. peržiūrų Youtube platformoje, kuomet pati platforma veikti pradėjo tik 2005 m. AQUA (aut. past.: oficialus grupės pavadinimas nuo 1995 m.) – tai danų-norvegų EUROPOP muzikos grupė, susikūrusi 1989 m. kaip JoySpeed(aut. past.: liet. Malonumo Greitis) iki 2001 m. Uždegusi šokiu ne tik Europą, bet ir tas pasaulio šalis (Japonija, Australija, Kanada ir kitas), kuriose tuo metu EUROPOP muzika nebuvo itin vertinama, kas sudarė sąlygas grupei pretenduoti ir laimėti gausybę skirtingų prestižinių apdovanojimų pasauliniu mąstu.

AQUA sėkmingą muzikinę veiklą tęsia iki pat šiandien ir 2020 m. drebina nauju tarpžemyniniu turu „Life in Plastic“ (aut. past.: liet. „Gyvenimas plastike“), kurio dalimi taps ir mūsų Jums pristatoma „’90 nostalgija“ Lietuvoje.

Atlikėja Olga de Souza, geriau žinoma sceniniu vardu CORONA, gimė muzikalioje šeimoje Rio de Žaneire. Jau pilnametė dar tik būsima atlikėja leidosi į kelionę po pasaulį, kuomet pasiekė Italiją, kurioje ir buvo atrasta bei pradėjo vystyti savo muzikinę karjerą. 1994 m. atlikėja šviesos greičiu iškilo savo pirmuoju debiutiniu albumu „The Rhythm of the night“, kurio kopijų buvo parduota dugiau kaip milijonas, bei vos per porą mėnesių leido atlikėją įvardinti kaip neginčijamą šokių muzikos karalienę visame pasaulyje.

MASTERBOY – itin reprezentatyvi, jau 30 metų scenoje besisukanti Vokietijos EURODANCE muzikos grupė, sulaukusi sėkmės Europoje, Azijoje, Okeanijoje bei Pietų Amerikoje. Garsiausios šios grupės dainos – „Feel the Heat of the Night“, „Anybody“, „I Got to Give It Up“, „Generation of Love“, „Everybody Needs Somebody“ bei „Is This The Love“. Praėjus dešimčiai metų nuo grupės išsiskyrimo – 2013 m. auksinis MASTERBOY trejetas (Trixi Delgado, Tommy Schleh, Enrico Zabler) sugrįžo pasirodyti ir atskleisti perversmingas, atgaivinančias pažiūras į 90-ųjų muziką, ką daro lyg šiol.

SNAP! – iš Vokietijos kilusi EURODANCE muzikos grupė, suformuota 1998 m. Ši grupė tarptautiniu mąstu geriausiai žinoma hitais „The Power“ (aut. past.: iš pirmojo albumo „World Power“) ir „Rhythm Is a Dancer“ (aut. past.: iš antrojo albumo „The Madman’s Return“).

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-04-30, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~3 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

34,00 EUR - 78,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 34,00 EUR) bilietų platintojo mokestis: 1,50 EUR, arenos mokestis: 2,00 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Parkavimas

Įsigykite parkavimą prie pat „Žalgirio“ arenos!

Organizatorius

UAB „Livestar Entertainment“

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi