VELNIŠKAS GREITIS – 20 METŲ: 69 DANGUJE

„69 danguje“ jubiliejinis šou „Velniškas greitis. 20 metų“

Neblėstančio populiarumo grupė „69 danguje“ 2024-aisiais švęs 20-metį ir ta proga balandžio 27 d. rengia didžiausią savo karjeros koncertą Kauno „Žalgirio“ arenoje!

Gerbėjai tokio šou laukė jau seniai. Itin kokybiškas ir puikių atsiliepimų sulaukęs pastarasis grupės turas per Lietuvą parodė, kad „69 danguje“ klausytojai nebetelpa mažesnėse salėse, visų koncertų bilietai – išparduoti. Publika – euforijoje, kai scenos divos atlieka savo hitus, kuriuos mintinai moka jau ne viena karta: „Gyvenu“, „Skrisim“, „Velniškas greitis“, „Meilės simfonija“, „Super mergaitės“, „Važiuoju pas tave“ ir begalę kitų. Auksiniai hitai skambės ir grandioziniame, jubiliejiniame grupės koncerte, kurio techniniai sprendimai ir emocinis užtaisas pakylės iki 9-o dangaus. Arenoje prie ketveriukės prisijungs ir kviestinės žvaigždės.

„20 metų pralėkė velniškai greitai! Šis skaičius atrodo nerealus, bet džiaugiamės, kad sugebėjome išsaugoti tai, ką sukūrėme per du dešimtmečius. Turime didžiulį kūrybinį bagažą, kurį su pirotechnikos patrankomis ir fanfaromis atsivešime į „Žalgirio“ areną! Tai bus mūsų pirmoji arena, apie tokį koncertą ilgai svajojome ir jau nuo pavasario kuriame tai, kas įsimins ilgam. Atėjo tobulas laikas visiems susitikti ir atšvęsti jubiliejų vieninteliame mūsų koncerte didžiausioje šalies arenoje!“, – užtikrina „69 danguje“, pasiruošusios surengti ugningą ir jausmingą jubiliejinį šou.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo prospektas 50, Kaunas

Laikas

2024-04-27, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Organizatorius

Roneksa, UAB

ŽA AUTOBUSAI PO RENGINIO

Nenumatoma

Salės planas

KONCERTAS 2

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. Visos teisės saugomos