Pasibaigus klubinio krepšinio sezonui ir praūžus Kaune vykusiam olimpinės atrankos turnyrui, „Žalgirio“ arena vėl atsivėrė visiems krepšinio aistruoliams. Kaip ir praėjusią vasarą krepšinio mėgėjai gali išbandyti savo jėgas ir rungtyniauti ant pagrindinės aikštės parketo.

Daugiau nei 15 tūkstančių žiūrovų talpinanti „Žalgirio“ arena tampa didžiausia sporto erdve krepšinio mėgėjams visose Baltijos šalyse. Šią vasarą aikštę, kurioje vyksta Eurolygos ir Lietuvos krepšinio lygos rungtynės, aistruoliai pasižaidimui ar treniruotėms galės išsinuomoti kas valandą. Norintys žaisti ilgiau, turės nuomoti du laisvus laikus paeiliui.

Be galimybės žaisti ar treniruotis ant „Žalgirio“ arenos parketo, krepšinio mėgėjai taip pat gali pažvelgti ir į rūbines, kuriose rungtynėms rengiasi žalgiriečių varžovai. Tose pačiose rūbinėse persirenginės ir salės nuomininkai. Krepšinio mėgėjai galės pasijusti tikrais profesionalais – į areną patekti reikės per tą patį įėjimą, per kurį į areną patenka krepšininkai, o taiklūs metimai „Žalgirio“ arenoje suteiks nepamirštamų emocijų.

Atsižvelgiant į salės nuomos paklausą, jos nuomos kaina skirsis priklausomai nuo laiko (kainos gali keistis). Rytais salės nuoma bus pigiausia (70 eurų valandai), o vakarais – brangiausia (130 eurų valandai).

Išsinuomoti „Žalgirio“ arenos pagrindinę salę galima paspaudus čia. Su salės nuomos taisyklėmis galima susipažinti čia.

Pažvelkite, kaip viskas atrodo iš vidaus: https://youtu.be/PWRXfbAU4-M

Informacija

NUOMOS KAINA

70–130 Eur/val. priklausomai nuo dienos meto

Laiko rezervacija

Užsakykite norimą laiką paspaudus čia.

Įranga

Krepšinio aikštelė ir rūbinė su dušu. Krepšinio kamuolį – turėti patiems.

Salės nuomos taisyklės

Susipažinkite su taisyklėmis paspaudus čia.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi