Krepšinio gerbėjai Eurolygos transliacijas iš Barselonos galės stebėti „Žalgirio“ arenoje

Balandžio 26 ir 28 d. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai pradės savo žygį Eurolygos ketvirtfinalio etape. Kazio Maksvyčio auklėtinių laukia akistata su Šarūno Jasikevičiaus vadovaujama „FC Barcelona“. Žalgiriečių gerbėjams nekantriai laukiant pirmųjų rungtynių, „Žalgirio“ arena kviečia jas stebėti kartu su kitais sirgaliais.

Sirgalių patogumui „Žalgirio“ arenoje bus įrengti du didžiuliai ekranai, per kuriuos bus galima mėgautis aukščiausios kokybės vaizdo transliacija. Krepšinio gerbėjai galės įsikurti tiek prie didžiojoje salėje specialiai įrengtų staliukų, tiek arenos tribūnose. Taip pat arenoje veikiančiose maitinimo vietose bus galima įsigyti skanių užkandžių bei gaiviųjų gėrimų.

„Nereikia nė sakyti, kad Eurolygos TOP 8 etapas sirgaliams yra didžiulė šventė, todėl norisi ja džiaugtis kartu su kitais bendraminčiais. Arenoje jau ne kartą buvo rodomos svarbios krepšinio rungtynės, kurias stebėjo tūkstančiai sirgalių. Tęsiame šią tradiciją ir toliau bei kviečiame visus burtis į areną ir palaikyti savo komandą“, – sako „Žalgirio“ arenos renginių organizavimo vadovas Mantas Vedrickas.

Be rungtynių stebėjimo „Žalgirio“ arenoje apsilankiusiųjų laukia ir nepamirštamos emocijos su žaliai-baltų sirgalių minia bei įvairios pramogos.

Eurolygos ketvirtfinalio seriją Barselonoje „Žalgirio“ vyrai pradės trečiadienį, balandžio 26 d. Antrosios serijos rungtynės bus žaidžiamos penktadienį, balandžio 28 d. Abejos rungtynės prasidės 21.00 val. Lietuvos laiku.

„Žalgirio“ arenos durys sirgaliams atveriamos nuo 20 val. Tiesa, krepšinio gerbėjai su savimi į areną negali įsinešti maisto produktų ir gėrimų, taip pat kitų draudžiamų daiktų.

Įėjimas į areną visiems bus nemokamas.

Other news

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

The 2023 EuroLeague Final Four will take place in Zalgirio... More »

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2024. All rights reserved