Pristatytas Kaune vyksiančio Europos dailiojo čiuožimo čempionato logotipas

Jau sausio mėnesį Lietuva pasiners į magišką ledo, muzikos, šokio ir aistros pasaulį – sausio 8–14 dienomis Kaune, „Žalgirio“ arenoje vyks 2024 m. Europos dailiojo čiuožimo čempionatas.

Tai – ypatinga proga, nes tokio lygio varžybos Lietuvoje bus surengtos pirmą kartą istorijoje, o Lietuvos čiuožimo bendruomenei, kuri kitąmet švęs savo šimtmetį, šis čempionatas taps išskirtiniu šansu pristatyti savo šalies grožį per septyniems šimtams milijonų žiūrovų, stebėsiančių tiesiogines transliacijas daugiau nei 60-yje Europos ir pasaulio valstybių.

Šiandien pristatytas artėjančio čempionato logotipas. Jo pagrindinis akcentas – Kaunas, miestas sandaroje dviejų upių, kurių susiliejančios srovės teka viena jėga. Kaip teigia logotipą kūrusi reklamos agentūra „Not Perfect Vilnius“, susiliejimo metafora būdinga ir dailiajam čiuožimui, kur susijungia sunkus darbas treniruotės, muzika, judesys, čiuožėjų širdys ir žiūrovų palaikymas.

Logo

Logotipe susiliejančios upės sudaro stilizuotą pirmąją Kauno miesto vardo raidę, kurios forma atspindi dailiojo čiuožimo judesių plastiškumą ir lankstumą.

Į senojo žemyno pirmenybes atvyks daugybė žymiausių šios sporto šakos žvaigždžių, taip pat būrys sirgalių iš Europos ir viso pasaulio.

Dėl pirmenybių medalių varžysis ir stipriausia Lietuvos šokių ant ledo pora – Allison Reed ir Saulius Ambrulevičius. Lietuvos rinktinės garbę gins moterų ir vyrų rungčių atstovai, taip pat kylanti šokių ant ledo pora – Paulina Ramanauskaitė ir Deividas Kizala.

Bilietų prekyba į istorinį Lietuvai renginį startuos rugsėjo 15 dieną. Daugiau informacijos apie čempionatą galima rasti oficialioje internetinėje svetainėje www.ec2024kaunas.lt.

Other news

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

EuroLeague Final Four awarded to Kaunas and Zalgirio Arena

The 2023 EuroLeague Final Four will take place in Zalgirio... More »

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

The Pakrante entertainment area set to open back up besides Zalgirio Arena

Zalgirio Arena is setting up to provide the opportunity to... More »

Arena partners

Privacy policy
Kandidatų privatumo politika
For more information on the processing of personal data, please contact mail adress: privatumas@zalgirioarena.lt
Cookie policy
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. All rights reserved