Eurolyga: Kauno „Žalgiris“ – Sankt Peterburgo „Zenit“

Nuo pat dabartinės Eurolygos įkūrimo 2000-aisiais, Kauno „Žalgiris“ joje rungtyniauja kiekvienais metais. Gilios krepšinio tradicijos, šlovinga istorija, nuoseklūs sportiniai rezultatai, neblėstantis gerbėjų palaikymas – ši nenugalima kombinacija lemia tai, jog „Žalgiris“ yra užtikrintai įsitvirtinęs tarp Europos krepšinio elito.

Naujajame Eurolygos sezone visos 18 komandų po du kartus sužais tarpusavyje – tai reiškia, kad „Žalgirio“ arenoje išvysime visas stipriausias Europos klubinio krepšinio komandas.

Po pandemijos sukeltos pertraukos žalgiriečiai vėl tikisi išvysti tribūnas, pripildytas aistringiausių ir ištikimiausių krepšinio sirgalių Europoje. Meile krepšiniui, žaliai-baltomis spalvomis bei vieningomis emocijomis kunkuliuojanti „Žalgirio“ arena ne tik padės komandai kovose dėl pergalių, tačiau ir padovanos susirinkusiems žiūrovams neužmirštamą reginį, aikštėje kovojant garsiausioms Europos krepšinio žvaigždėms.

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2021-10-07, 19:44 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

2 val.

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Kainos

Nuo 13,5 Eur

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

„Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefė paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima ne tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte. Turintys bilietus kituose arenos aukštuose po vakarienės yra palydimi į savo sektorių.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos