Lietuvos krepšinio lyga: Kauno „Žalgiris“ – Vilniaus „Rytas“

Daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas, Kauno „Žalgiris“, jau eilę metų įrodinėja savo aistrą krepšiniui ir siekia pergalių kiekvienose rungtynėse. Rungtyniavimas „Betsafe–LKL“ čempionate yra ne tik puikus būdas tobulinti komandos žaidimą, bet ir pati tinkamiausia vieta dovanoti ištikimiems sirgaliams nuostabų reginį bei sukurti aukšto lygio krepšinio spektaklį.

Jau 26-ąjį LKL finalą iš eilės „Žalgiris“ pasiekė be didesnių problemų. Žalgiriečiai ketvirtfinalio ir pusfinalio etapuose įveikė Alytaus „Dzūkijos“ bei Panevėžio „Lietkabelio“ krepšininkus. Finalo serija vyks iki 3 pergalių, o jame kauniečiai susikaus su Vilniaus „Ryto“ komanda.

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2019-06-01, 17:00 val.

Durys

16:00 val.

Trukmė

2 val.

Kainos

4-200 Eur (kainos gali keistis). Administravimo mokestis 1 Eur. Į kainą neįskaičiuota daiktų saugojimo paslauga (2 Eur) ir rūbinės (išskyrus VIP parketinių vietų, AUDI ir Ramirent Premium klubų) paslauga (1,50 Eur).

Klubo nariai

Įleidžiami su Audi klubo abonementu

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

Arenos aikštelė su VIP paketu; „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Transportas po renginio

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi