Lietuvos krepšinio lyga: Kauno „Žalgiris“ – Pasvalio „Pieno žvaigždės“

Daugkartinis „Betsafe–LKL“ čempionas, Kauno „Žalgiris“, jau eilę metų įrodinėja savo aistrą krepšiniui ir siekia pergalių kiekvienose rungtynėse. Rungtyniavimas „Betsafe–LKL“ yra ne tik puikus būdas tobulinti komandos žaidimą, bet ir pati tinkamiausia vieta dovanoti ištikimiems sirgaliams nuostabų reginį bei sukurti aukšto lygio krepšinio spektaklį.

 

Rugsėjo 22 d. krepšinio sostinėje Kaune bus pakelta „Betsafe–LKL“ 26-ojo sezono uždanga! Sezono atidarymo rungtynėse „Žalgirio“ arenoje jėgas išmėgins Kauno „Žalgirio“ ir Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkai. Nepraleiskite progos susipažinti su komandos naujokais, vėl pasveikinkite senbuvius ir pasidžiaukite į „Žalgirio“ areną sugrįžtančiomis krepšinio kovomis!

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2018-09-22, 17:00 val.

Durys

16:00 val.

Trukmė

2 val.

Kainos

2-100 Eur (kainos gali keistis). Administravimo mokestis 1 Eur. Į kainą neįskaičiuota daiktų saugojimo paslauga (2 Eur) ir rūbinės (išskyrus VIP parketinių vietų, AUDI ir Ramirent Premium klubų) paslauga (1,50 Eur).

Klubo nariai

Įleidžiami su Audi klubo abonementu

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

Arenos aikštelė su VIP paketu; „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

TRANSPORTAS PO RENGINIO

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi