Lietuvos krepšinio lyga: Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pasitinka jau 23-iąjį savo gyvavimo sezoną. Šiais metais stipriausiame mūsų šalies čempionate rungtyniaus 10 komandų.

Visos ekipos reguliariajame sezone sužais po keturis ratus ir iš paskutiniųjų bandys atimti čempionų titulą iš Kauno „Žalgirio“. Tačiau praėjusį sezoną penktus metus iš eilės Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) triumfavę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai lyderių pozicijų nesiruošia apleisti ir šiemet.

Šį sezoną „Žalgiryje“ rungtyniaus net penki Lietuvos rinktinės krepšininkai. Prie senbuvių Pauliaus Jankūno ir Roberto Javtoko prisijungia į komandą sugrįžtantys sirgalių numylėtiniai Mantas Kalnietis ir Martynas Pocius.

„Žalgirį“ sustiprino ir Renaldas Seibutis bei trejetas intriguojančių legionierių: Brockas Motumas, Olivier Hanlanas ir Ianas Vougioukas. Sujungę jėgas su Luku Lekavičiumi, Edgaru Ulanovu, Vyteniu Lipkevičiumi, Siimu-Sanderiu Vene ir Kasparu Vecvagaru žalgiriečiai šiam sezonui kelia ambicingus tikslus.

„Mano komanda“ – tokiu šūkiu Kauno „Žalgiris“ pasitinka naujuosius krepšinio metus. Komandos sėkmė yra ir Jūsų rankose, mieli sirgaliai, todėl kviečiame palaikyti žalgiriečius ir padėti jiems triumfuoti Lietuvos krepšinio lygoje šeštą kartą iš eilės. Kurkime šlovingą komandos istoriją visi kartu!

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-01-02, 16:40 val.

Durys

15:30 val.

Trukmė

2 val.

Neįgalieji

Neįgalieji su 100 proc. negalia ir juos lydintis asmuo įleidžiami nemokamai

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Kainos

3-70 Eur Platintojo mokestis: 0,6 EUR Arenos mokestis: 0,6 EUR

Klubo nariai

Įleidžiami su Audi klubo abonementu

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA autobusai

Po renginio važiuos

Salės planas

Kur rasti

Vaikystės miestas

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio rungtynes, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323; +370 37 719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos