Lietuvos krepšinio lyga: Kauno „Žalgiris“ – Panevėžio „Lietkabelis“

Daugkartinis Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionas, Kauno „Žalgiris“, jau eilę metų įrodinėja savo aistrą krepšiniui ir siekia pergalių kiekvienose rungtynėse. Rungtyniavimas LKL yra ne tik puikus būdas tobulinti komandos žaidimą, bet ir pati tinkamiausia vieta dovanoti ištikimiems sirgaliams nuostabų reginį bei sukurti aukšto lygio krepšinio spektaklį

Jau 25-ajame LKL sezone Kauno „Žalgiris“ gali neabejotinai pasigirti moderniausia ir geriausiai Europos klubų vertinama krepšinio arena. Remiantis šios tvirtovės sienomis ir sirgalių palaikymu, Kauno klubas tikisi atlaikyti visų Lietuvos ekipų pasipriešinimą.

LKL reguliarųjį sezoną žalgiriečiai baigė užimdami pirmąją vietą. Šis rezultatas lėmė namų aikštės pranašumą atkrintamosiose varžybose. Pusfinalio varžovas – Panevėžio „Lietkabelis“ – liko ketvirtas, bet kaip ir žalgiriečiai gana lengvai įveikė ketvirtfinalio barjerą. Pusfinalio serija vyks iki 3 pergalių.

„Mano komanda“ – tokiu šūkiu Kauno „Žalgiris“ žymi 2017-2018 m. sezoną. Komandos sėkmė yra ir Jūsų rankose, mieli sirgaliai, todėl kviečiame palaikyti žalgiriečius ir padėti jiems triumfuoti Lietuvos krepšinio lygoje aštuntą kartą iš eilės. Kurkime šlovingą komandos istoriją visi kartu!

Galerija

Informacija apie renginį

Laikas

2018-06-03, 17:00 val.

Durys

16:00 val.

Trukmė

2 val.

Neįgalieji

Daugiau informacijos: paspauskite čia

Kainos

3-70 Eur (Kainos gali keistis); Administravimo mokesčiai 1 Eur. Į kainą neįskaičiuota daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

Klubo nariai

Įleidžiami su Audi klubo abonementu

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Transportas po renginio

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi