LKL pusfinalis: Kauno „Žalgiris“ – Utenos „Juventus“

Šeštadienį, gegužės 29 d., Kauno „Žalgirio“ krepšininkai „Žalgirio“ arenoje sužais trečiąsias „Betsafe–LKL“ pusfinalio serijos rungtynes su Utenos „Juventus“ ekipa.

Rungtynėse „Žalgirio“ arenoje galios nauji Vyriausybės nurodymai, kurie su Galimybių pasu rungtynes leis stebėti 500 žiūrovų.

Bilietų prekyba į pusfinalio rungtynes prasidės gegužės 20 d., ketvirtadienį, 10.00 val., o pirmieji bilietus iki gegužės 22 d. 10.00 val. galės įsigyti 2019–2020 m. sezono abonementų turėtojai ir „Žalgirio“ Garbės Klubo nariai (pirkimo metu pirkinių krepšelyje prie kiekvienos pasirinktos vietos reikia įvesti paskyros el. pašto adresą ir slaptažodį bei patvirtinti). Jei liks nenupirktų bilietų, viešoje prekyboje jie atsiras gegužės 22 d., šeštadienį, 10.00 val.

Bilietus bus galima įsigyti tik internetu oficialioje Kauno „Žalgirio“ bilietų platinimo svetainėje. Bilietą įsigiję aistruoliai gaus ir nemokamą parkavimo vietą prie arenos.

Į „Žalgirio“ areną susirinkę žiūrovai turės laikytis saugaus atstumo ir higienos reikalavimų, galės sėsti tik į ant bilieto nurodytas vietas ir per visas rungtynes privalės dėvėti medicinines veido kaukes arba respiratorius. Vartoti maistą ir gėrimus arenoje rungtynių metu draudžiama.

Gegužės 29 d. durys į areną bus atidarytos nuo 15.50 val., o jau nuo 15.00 val. veiklą pradės „Baras 11“ lauko terasa, kuri veiks iki 21.00 val.

SVARBI INFORMACIJA ĮSIGIJANTIEMS BILIETUS Į RUNGTYNES:

  1. Nuo 2021 m. gegužės 20 d. bilietą įsigijęs asmuo, atvykęs į renginį privalo su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
  2. Vaikai iki 16 m. į renginį įleidžiami su bet kokiu jų tapatybę patvirtinančiu dokumentu.
  3. Įsigijęs bilietą asmuo prie įėjimo į renginį privalo pateikti savo vardu registruotą ir sugeneruotą Galimybių pasą y. programėlėje sugeneruotą ir atnaujintą QR kodą, kuriuo patvirtinama galimybė asmeniui apsilankyti renginyje.
  4. Galimybių paso QR kodą galima pateikti išmaniojo įrenginio ekrane, o jei kyla abejonių dėl išmaniojo įrenginio techninių galimybių, galima Galimybių paso sugeneruotą QR kodą turėti ir kokybiškai atspausdintą, pageidautina kaip įmanoma mažesniu formatu.
  5. Nesant galimybių nuskaityti Galimybių paso sugeneruoto QR kodo ar asmeniui nepateikus asmens tapatybę įrodančio dokumento, organizatorius asmens į renginį neįleis. Tokiais atvejais pinigai už įsigytus bilietus yra negrąžinami.
  6. Išmaniajame įrenginyje išsaugotą geros kokybės arba atsispausdintą QR kodą privaloma turėti viso renginio metu.
  7. Į renginį atvykęs asmuo privalo griežtai laikytis visų „Žalgirio“ arenos lankytojams taikomų būtinųjų COVID-19 prevencijos taisyklių, kurias rasite čia: https://zalgirioarena.lt/lt/zalgirio-arena/koronaviruso-prevencijos-taisykles/.

Informacija apie renginį

Laikas

2021-05-29, 17:00 val.

Durys

15:50 val.

Trukmė

2 val.

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

Kainos

Nuo 17 Eur

Platintojai

Žalgiris.lt

Organizatorius

VšĮ „Žalgirio krepšinio centras“

Parkavimas

Nemokamas

Salės planas

(KREPŠINIS)

Kur rasti

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2023. Visos teisės saugomos