Esu Mama

Ką reiškia būti mama, kaip pasirūpinti tinkamai savo šeima, vaikais, nepamirštant ir savęs. Kokį maistą, avalynę, drabužius parinkti savo mažyliui. Ko reikia ruošiantis vaikelio atėjimui į pasaulį, kaip pasiruošti gimdymui ir kaip tinkamai suruošti kūdikio kraitelį ir daiktus mamytei. Pagaliau, kaip tinkamai auklėti savo jau augančius genijus, kaip ugdyti jų pasitikėjimą savimi ir motyvuoti juos kas dieną. Kaip formuoti teisingą pasaulėžiūrą ir ugdyti pilietišką žmogų? Į šiuos ir daugybę kitų klausimų ir bus atsakyta parodos metu „Esu mama“.

Tai pirmasis Lietuvoje tokio dydžio ir koncepcijos renginys. „Esu mama“ – tai unikalus ir išskirtinis projektas, turintis savitą koncepciją, dalyviai yra kruopščiai atrenkami, o jų kūriniai išskirtiniai ir įdomūs.

Mūsų renginio tikslas – suvienyti visos Lietuvos mamas ir šeimas, padėti lankytojui atrasti kokybiškus ir naudingus daiktus sau ir savo šeimai. Vyks mugė, kurioje bus galima įsigyti įvairių mažyliams ir šeimoms reikalingų stilingų bei gražių, o svarbiausia naudingų daiktų.

Taip pat, visos parodos metu vyks lankytojams nemokami seminarai įvairiausiomis temomis. Paskaitas skaitys gydytojai, akušeriai, rašytojai, psichologai ir kiti lektoriai. Bus atsakytas į visus mamoms bei tėveliams rūpimus klausimus.

Norime sukurti gražią šventę mamytėms, vaikučiams bei tėveliams. Juk tapus mama iškyla tiek daug klausimų, o renginio metu norime padėti mamytėms į Juos atsakyti.

Kontaktai norintiems prekiauti:

labas@esumama.lt

+370 64068004

Lankytojams paroda, seminarai ir veiklos NEMOKAMOS.

Informacija apie renginį

Vieta

Žalgirio arenos 0 aukšto fojė, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

10 val. 00 min.

Kaina

Renginys NEMOKAMAS

Parkavimas

"Žalgirio" arenos automobilių stovėjimo aikštelė

Dalyvių registracija

labas@esumama.lt

Vaikai

Įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi