Vidas Bareikis

Nenumaldoma energija ir netikėtomis improvizacijomis garsėjantis Vidas Bareikis rugpjūčio 6 d. visus kviečia smagiai praleisti laiką „Pakrantė LIVE“ erdvėje, Kaune.

Neseniai Vidas Bareikis pristatė naują kūrinį „Tik Ne Rodyklės“ ir yra pilnas naujų kūrybinių sumanymų ir idėjų. M.A.M.A 2019 metų atlikėju pripažinto Vido Bareikio nesustabdė netgi karantinas. Šis laikotarpis įkvėpė Vidą Bareikį kūrybai ir jis sukūrė vaizdo klipus dainoms: „Pažiūrėk į mane mama“, „Mergaitė iš kosmoso“; „Pižamų vakarėlis“. Taip pat įrašė 10 naujų dainų, intensyviai sportavo, dirbo įvairiuose socialiniuose projektuose, vedė TV laidas.

Tačiau gyvų koncertų niekas negali pakeisti ir dėl to Vidas Bareikis labai džiaugiasi, kad gali rugpjūčio 6 dieną susitikti su savo klausytojais Kaune.

Už horizonto nunešančios M.A.M.A 2019 metų atlikėjo fantazijos ir šlovę pelnę superhitai – „Ant bangos“, „Nervai“, „Pusvalanduko“, „Pažiūrėk į mane, mama“, „Ežero dugne“ bei daugelis kitų gali būti tvirta garantija, kad šis V. Bareikio koncertas išliks atmintyje kaip vienas įspūdingiausių pastarojo laikmečio reiškinių.

Bilietų kiekis ribotas.

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2020-08-06 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~1:30 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 (imtinai) metų įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

19 EUR - 27 EUR

Organizatorius

„Bravo natos“ ir „Žalgirio“ arena

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2020. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi