#SWITCH!

Renginys #SWITCH! kviečia: verslo sėkmės istorijos ir naujausios technologijos gyvai

Rugsėjo 19 d. jau trečius metus iš eilės vyksiantis didžiausias Baltijos šalyse nemokamas moderniųjų technologijų bei verslumo renginys #SWITCH! keliasi į Kauną, kurio „Žalgirio“ arenoje susitiks visi, neabejingi pažangai, pradedant talentingu jaunimu, baigiant vizionieriais ir visuomenės lyderiais.

Kaip pasakoja Europos Parlamento narys ir #SWITCH! sumanytojas bei rengėjas Antanas Guoga, šio renginio pranešėjų – elektroninio verslo žinovų ir vizionierių pasakojimai jaunimą neabejotinai padrąsins gyvenime turėti didelius užmojus bei nesustabdomai siekti savo tikslų.

Tūkstantinė dalyvių auditorija renginyje #SWITCH! įkvėpimo sieks atskirose profesionalų, jaunimo, mokytojų programose, blockchain hackatone, kontaktų susitikimuose, mokslo mugėje ir technologijų išbandymo erdvėje.

Šiųmetis #SWITCH! renginio programa profesionalams ypač didelį dėmesį skirs:

  • fintech, medtech, blockchain, kibernetinio saugumo, autorinių teisių, duomenų ekonomikos, privatumo elektroninėje erdvėje temoms;
  • šias temas nagrinės interneto milžinių „Google“, „Facebook“, „Oath“ atstovai, bei ekspertai iš EAMSP, Swedbank, Tele2, DASH, NEM, Nasdaq ir kt.
  • renginio ypatingieji svečiai – už sveikatą ir maisto saugą atsakingas eurokomisaras Vytenis Andriukaitis, Europos Parlamento, Europos Komisijos, Liuksemburgo, Suomijos, Latvijos ir Lietuvos vyriausybių atstovai.

Dalyvauti profesionalų programoje būtina registracija http://switchit.lt/dalyvauk/profesionalai/

 

Jaunimo programos ir pramogos:

  • jaunimui įdomūs pranešimai iš Gigafactory projekto atstovų, startuolių, programavimo ekspertų;
  • inovacijos Cool & Crazy technologijų mugėje: dronų lenktynės, virtuali realybė, robotų kovos, 3D spausdintuvai.
  • Mokslo mugė, kurioje įdomiausias technologijų studijų programas ir užsiėmimus pristatys universitetai, akademijos, kitos švietimo organizacijos.

Mokytojus ir švietimo atstovus pakviesime:

  • pasiklausyti diskusijų apie švietimo reformą, įgūdžius ateities darbams, technologijų taikymą ugdymo programose ir kitas temas.

Renginio išvakarėse, rugsėjo 18 d., prasidės #SWITCH! hakatonas, kurio metu:

  • jaunuoliai ir profesionalai – programuotojai bei verslo vystytojai, e.verslo entuziastai – dalinasi savo idėjomis, buriasi į komandas ir 2 dienas kuria naujus e.verslus. Komandų ir vietoje sukurtų projektų vertinimas vyks rugsėjo 19 d.
  • Šių metų #SWITCH! hakatoną tema „Atvira bankininkystė 2.0. „blockchain“ technologija – decentralizuotas sprendimas banko sąskaitos ir telefono numerio sąsajai“.

#SWITCH! renginys nemokamas ir atviras visiems, tiek patyrusiems verslininkams ar viešojo sektoriaus darbuotojams, tiek mokiniams, mokytojams, studentams.
Programa ir daugiau informacijos – www.switchit.lt

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017-09-19, 09:00 val.

Durys

08:30 val.

Trukmė

9 val. 00 min.

Neįgalieji

Renginys nemokamas

Fotografuoti, filmuoti

Galima

Kainos

Renginys nemokamas

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

A. Guogos paramos fondas

ŽA autobusas

Nevažiuos

VIP klubo nariai

Renginys nemokamas

Salės planas

LEDO RITULIO RUNGTYNĖS

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37061432542

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi