Versli šeima 2018

VERSLI ŠEIMA 2018 – jau trečią kartą Vilniaus universiteto Verslo mokyklos organizuojama konferencija esamiems ir būsimiems šeimos verslų kūrėjams ir dalyviams.

Ankstesnės konferencijos tapo „pažinčių tinklu“, kuris suburia šeimas, turinčias tiek išvystytus šeimos verslus, tiek ir tas šeimas, kurios turi noro, bet dar trūksta drąsos ir ryžto pradėti verslą.

Šiais metais konferencijoje savo patirtimi ir verslo istorijomis dalinsis svečiai iš JAV, Suomijos ir Ukrainos, gilinsimės į mūsų šalies šeimos verslams aktualius klausimus, o verslių šeimų atstovai pasidalins apie kylančius iššūkius santykiuose kuriant ir vystant šeimos verslą.

Konferencijos metu vyks konsultacijų ir šeimos verslų mugė, kurioje dalyviai turės galimybę pasikonsultuoti verslo klausimais, o norintys – pristatyti savo produktus ir paslaugas. Taip pat konferencijos metu vyks šeimos verslo apdovanojimas.

Konferencijos programa ir kita naudinga informacija: http://www.vm.vu.lt/versli-seima-2018

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

„Bosca“ amfiteatras, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-05-17, 10:00 val.

Durys atidaromos

09:00 val.

Trukmė

7 val.

Pertrauka

Bus

Neįgalieji

Prašome kreiptis į organizatorius

Vaikai

Iki 12 m. imtinai įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti

Leidžiama

Kainos

50-75 EUR. Bilietų platintojo mokestis - 1,20 EUR, arenos mokestis - 0,60 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 9,90 EUR.

Bilietų platintojas

UAB „Bilietai.lt“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ „Vilniaus universitetas Verslo mokykla“

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +37061827323+37037719662, El. paštas: info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi