PAKRANTĖ: Vaizbūnai XXL ir SugarFree LT

Gyvo garso koncertas!

Rokas gimė šokių vakaruose, o jie Lietuvoje buvo labai populiarūs.  Šokėjai juos rinkdavosi pagal grojusias grupes. Kauno politechnikos instituto, dabar KTU, VIII-uose rūmuose į šokius lipdavo ir per langus, balkonus, stovėdavo milžiniškas eiles prie bilietų, nes ten grojo grupė „Vaizbūnai”. 2015 metais grupė, kaip ir studentiškais laikais, pasipildė to meto muzikantais bei vokalistais.

Atlikėjų muzikavimas seniai išaugo iš studentiško formato – 2019 metais grupė pakeitė pavadinimą ir tapo „Vaizbūnai XXL”. Garsiausius XX amžiaus hitus atliks grupė ir jos  žvaigždės – Irena Ašakaitė bei Henrikas Mališauskas.

Vakaro svečiai – grupė „SugarFree LT“ – patyrę ir profesionalūs atlikėjai, kuriuos vienija vertybė kurti ir atlikti natūralią, kokybiškai išgrynintą, be pasaldinimų muziką. Grupės nuostabios merginos: Gabi (Gabrielė Banevičienė) ir Neringa Nekrašiūtė nepaliks nei vieno abejingo klausytojo su projektu – „Back to ABBA music“.

Vakaro metu bus galima ne tik kartu dainuoti su į jaunystę sugrąžinančia muzika, bet ir susitikti su seniai matytais draugais. Vakaras neapsieis be siurprizų, bet visa tai Jūsų lauks „Žalgirio” arenos pramogų erdvėje „Pakrantė“  2021 m. liepos 29 d. 20 val.

Rokas visada gyvas plakatas RGB1

 

Bilietus platina: zalgirioarena.lt

Vieta: „Pakrantė“ prie „Žalgirio“ arenos, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas 44334

Nemuno salą paprasta pasiekti viešuoju transportu, o atvykusieji nuosavais automobiliais galės parkuotis arenos aikštelėse nemokamai, telefonais atsisiuntę ADC parkingo programėlę.

Tiksli „Pakrantės“ vieta: https://bit.ly/Pakrante-map

„Pakrantę“ pasieksite eidami per kairę arenos pusę:

„Pakrantėje“ atsižvelgiama ir į dabartinę sveikatos situaciją šalyje – bus pasirūpinta dezinfekcinėmis priemonėmis ir bus laikomasi visų galiojančių sveikatos apsaugos reikalavimų.

Renginys vyks be galimybių paso!

Renginys bus fotografuojamas ir filmuojamas.

Renginį organizuoja „Žalgirio“ arena ir „Combo“, apie renginį informuoja – „Kas vyksta Kaune“

Informacija apie renginį

Vieta

Nemuno sala, „Žalgirio“ arena, Kaunas

Laikas

2021-07-29 d. 20:00 val.

Durys

19:00 val.

Trukmė

~2:00 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Vaikai iki 6 metų (imtinai) įleidžiami nemokamai

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

15 EUR - 20 EUR

Organizatorius

„Žalgirio“ arena ir „Combo"

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

 

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos