Toto Cutugno

Po penkerių metų pertraukos į Lietuvą grįžta italų estrados legenda Toto Cutugno.

Dainininko, švenčiančio savo muzikinės karjeros 40-metį, koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje vyks gruodžio 20 d.. Koncertinio turo „The Best Tour“ metu kartu su Toto Cutugno scenoje pasirodys ir jo legendinė muzikantų grupė.

Vienas garsiausių Italijos dainininkų, dainų autorių ir kompozitorių muziką atrado savo tėvo, grojusio trimitu, dėka. Fosdinovo miestelyje Toskanoje gimęs Toto arba Salvatore Cutugno savo muzikinę karjerą pradėjo kaip būgnininkas, vėliau sukūrė savo grupę, kuri grojo tik jo kūrybos dainas. Jaunystėje išryškėjęs Toto, kaip dainų autoriaus talentas, vėliau pavertė jį vienų geriausių dainų autorių. Per savo karjerą jis sukūrė daugybę hitais tapusių dainų tokiems atlikėjams kaip Joe Dassin, Mireille Mathieu, Dalida, Johny Halliday, Michel Sardou, Sheila ir daugeliui kitų.

1976-aisiais Toto Cutugno kartu su savo grupe „Albatros“ pirmą kartą dalyvavo San Remo dainų festivalyje – daina „Volo 504“ pelnė jam trečią vietą.

Po kelerių metų, 1980-aisiais jis dar kartą pasirodė San Remo festivalyje – šįkart su hitu tapusia daina „Solo Noi“, kuri atnešė Toto Cutugno pergalę. Vėliau, 1984 – 2005 jis dar šešis kartus tapo San Remo festivalio prizininku, kaskart pelnydamas sidabrą.

1990-aisiais Toto Cutugno atstovavo Italijai „Eurovizijos“ dainų konkurse. Nugalėtoju tapęs dainininkas tapo pirmuoju šio konkurso laimėtoju, kuris pats sukūrė ir pergalę jam pelniusios baladės „Insieme: 1992“ tekstą, ir muziką. Tai buvo antras, ir kol kas paskutinis kartas, kai Italija nugalėjo „Eurovizijoje“.

Toto Cutugno yra išleidęs 18 albumų, publikos simpatijas pavergė ir hitais tapo ne viena jo daina – „L‘Italiano“, „Solo Noi“, „Innamorati“, „Serenata“, „Insieme: 1992“, „Donna“, „Soli“ mėgstamos ir klausomos ne tik Italijoje.

Koncertus Lietuvoje italų muzikos žvaigždė vadina švente ir tai justi – nuo scenos sklinda nuoširdumas, o savo klausytojus Toto Cutugno neretai palepina ilgesne nei planuota programa.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2016-12-20, 20:00 val.

Durys

18:30 val.

Trukmė

1 val. 30 min.

Pertrauka

Nenumatoma

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Iki 6 metų įleidžiami nemokamai. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“!

Fotografuoti, filmuoti

Neleidžiama

Kainos

29 - 49 EUR, platintojo mokestis 1 EUR, arenos mokestis 1 EUR. Mažiausia neakcijinė kaina 29 EUR.

Platintojas

„Nacionalinis bilietų platintojas“

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB „Bravo events“

ŽA autobusai

Tikslinama

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 684 46730, el. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi