Šventinis koncertas: AŠ – DALIS TAVĘS!

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį Kaunas pradės švęsti jau šios sukakties išvakarėse – vasario 15-ąją. „Žalgirio“ arenoje bus surengtas jausmingas ir nuotaikingas koncertas „Aš – dalis tavęs!“, kurį ves Ignas Krupavičius ir Eglė Kernagytė-Dambrauskė.

Renginyje skambės dainos, tiek daug reiškiančios ir tam lietuviui, kuris dar gerai pamena okupacijos grimasas ir tam jaunam pasauliečiui, kuris Lietuvos istoriją gali surepuoti.

100-metį Kaunas pasitiks su Merūnu Vitulskiu, Juste Arlauskaite-Jazzu, „Šventiniu bankuchenu“, Jurga Šeduikyte, „El Fuego“, „Original Copy“, Monika Linkyte, „The Station“. Savo hitus atliks Ovidijus Vyšniauskas, Povilas Meškėla, Romas Dambrauskas ir Egidijus Sipavičius. Jiems pritars Kauno bigbendas ir choristai.

 

100-mečio pasitikimo vakarą kiekvienas kaunietis galės tiesiogine prasme prisiliesti prie šio simbolinio skaičiaus ir jį nuspalvinti savo rankomis. O taip pat – padėkoti tiems, kurie kasdien kuria laisvą, šviesią, unikalią, stiprią ir klestinčią Lietuvą.

Ateik ir švęsk, nes tu – Lietuvos dalis!

Dėmesio! Šventinis koncertas prasidės 19 valandą, bet norėdami išvengti spūsčių ir eilių (planuojama, kad renginys pritrauks daugiatūkstantinę minią), atvykite į areną bent viena valanda anksčiau. Tuomet spėsite sudalyvauti ir 100-mečio skaičių spalvinimo dirbtuvėse.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2018-02-15, 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 0 min.

Neįgalieji

Įėjimas tik su kvietimais.

Vaikai

Įleidžiami nemokamai iki 6 m. (imtinai) neužimant papildomos sėdimos vietos. Palikite vaikus pramogauti „Vaikystės mieste“

Fotografuoti, filmuoti

Galima, tik su neprofesionalia įranga

Kainos

Įėjimas su kvietimais

Audi klubo nariai

Įėjimas su kvietimais

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB „Creative Industries“

Transportas po renginio

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

KONCERTAS 1

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 684 46730, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos