Nuepiko: Šokio spektaklio premjera NIEKUR, BET NE ČIA. Amfiteatras

„NUEPIKO“ ŠIUOLAIKINIO ŠOKIO SPEKTAKLYJE „NIEKUR, BET NE ČIA“ – KELIONĖ Į SAVE

Gyvename keistame laike. Modernaus žmogaus modernioje nežinioje. Įgudusiai žongliruodami vaidmenimis, darbais, nuomonėmis, klaidžiodami tarp prisiminimų ir ateities nuojautų, skęsdami negrįžtamai sudaiktintoje ir įvaizdžių persisunkusioje būtyje, vis skaudžiau patiriame savo ribas ir vis dažniau pasimetame priartėję prie svetimų riboženklių. Kol „gyvenimo nuėję pusę kelio“ atsidūrę neišvengiamoje akistatoje su savimi ir su aplinkos chaosu, pradedame ieškoti savo buvime prasmės.

Įkvėpti šiandieninio visaapimančio egzistencinio nerimo, trupės „Nuepiko“ šokėjai Marius Pinigis, Adrian Carlo Bibiano, Andrius Stakelė ir Arūnas Mozūraitis spektaklyje „Niekur, bet ne čia“ leidžiasi į vidinius pažinties su pačiais savimi pragarus. Spektaklyje kūrėjai įtaigiai permąsto žmogiškąją prigimtį ir mėgina išlysti iš XXI-ojo amžiaus Platono uolos, peržengti horizontą ir atsidurti ten, kur neįmanoma, ten, kur dar nebūta. Kūrėjų meninio žvilgsnio ašyje – savotiškoje limbo būsenoje – tarp praeities ir ateities, realybės ir fikcijos – įstrigęs žmogus, mėginantis ieškoti atsakymų į fundamentalius ir neblėstančius egzistencinius klausimus: kas aš esu ir kur link judu?

Asmenys iki 18 metų neįleidžiami.

Trupės bendraįkūrėjas, šokėjas, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatas Marius Pinigis pasakoja, kad spektaklio idėja gimė pandemijos akivaizdoje, pasauliui patiriant neįprastą sąstingį, o kiekvienam iš mūsų vis daugiau laiko praleidžiant namuose, atsiribojus nuo aplinkos. Kilo noras permąstyti kas dieną prisiimamus socialinius vaidmenis, atsigręžti į nematomą ar paprastai pasauliui nerodomą savo pusę, gvildenti asmeninį santykį su kitu ir jame besiskleidžiančią vidinę tapatybę. Jam antrina trupės šokėjas Adrian Carlo Bibiano: „spektaklis išlaisvina mintis, kurių net nemanėme turintys, ir skatina žvelgti po paviršiumi“.

„Niekur, bet ne čia“ – tai naujausias kūrėjų darbas. Nuo 2016 m. gyvuojanti ir šiuolaikinio šokio scenoje pripažinimą spektakliais „(g)round zero“ ir „Perdegimas“ jau pelniusi trupė naujausiame savo spektaklyje pirmą kartą pasirodys didesne nei įprasta sudėtimi. Prie trupės senbuvių Mariaus Pinigio, Andriaus Stakelės ir Adrian Carlo Bibiano scenoje prisijungs neseniai trupės gretas papildęs Arūnas Mozūraitis ir spektaklio idėjas plėtoti trupės kūrybiniam branduoliui padėję šokėjai ir choreografai Mantas Stabačinskas ir Vilma Pitrinaitė.

Kūrybinė spektaklio komanda: Marius Pinigis, Adrian Carlo Bibiano, Andrius Stakelė, Arūnas Mozūraitis, Mantas Stabačinskas, Vilma Pitrinaitė, Monika Šerstabojevaitė, Aistis Lansbergas.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2022-03-20, 19:00 val.

Durys atidaromos

18:00 val. (Įėjimas Amfiteatras 2)

Trukmė

~1 val.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Vaikai

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti

Draudžiama

Kainos

nuo 13,00 EUR

Bilietų platintojas

UAB „Tiketa“

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė), Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

VšĮ „NUEPIKO“

Amfiteatro nuoma

„Žalgirio“ arenos amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime v.kizyte@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2022. Visos teisės saugomos