Skirtingos Spalvos konferencija apie cukrinį diabetą|Amfiteatras

Lapkričio 14 d. minint Pasaulinę diabeto dieną – „Skirtingos Spalvos“ kviečia į nemokamą konferenciją apie cukrinį diabetą. Šį renginį galėsite stebėti gyvai, atvykę į Kauno Žalgirio arenos amfiteatrą arba nuotoliniu būdu – Skirtingos Spalvos Facebook paskyroje. Renginio metu dėvėkime mėlynos spalvos akcentus ir taip simbolizuokime diabetą visuomenei.

Konferenciją moderuos „Skirtingos Spalvos“ iniciatorius Dalius Stankevičius.

Kiekvienais metais vis daugiau žmonių suserga cukriniu diabetu, todėl norėdami padėti suprasti, kaip susigyventi ir kontroliuoti šią ligą, organizuojame konferenciją. Jos metu galėsite išgirsti informaciją ir patarimus, tiesiai iš profesionalų ir sergančiųjų lūpų bei užduoti jiems rūpimus klausimus.

Taip pat nuo 13.00 val. kviečiame visus atvykti į mugę, kurios metu sutiksite įvairių organizacijų atstovus, gydytojus bei įmones, kurių veikla susijusi su cukrinio diabeto gydymu. Siurprizų laukia labai daug: leisime rekordinio dydžio aitvarą, mūsų partneriai ir draugai kvies dalyvauti interaktyviose veiklose, o likusi renginio programa suteiks neišdildomų įspūdžių.

Siekiant užtikrinti visų saugumą, atvykstančius į Kauno Žalgirio areną, kviečiame užpildyti šią registracijos formą: https://bit.ly/3nMq2rq. Taip pat primename, kad konferencijoje dalyvauti galėsite tik su Galimybių pasu arba jam prilygstančiu dokumentu.

Nuo 14.00 val. nuotoliniu būdu konferenciją galėsite stebėti per „Skirtingos Spalvos“ Facebook paskyrą. Nuo 13.00 val. mugėje dalyvavimas galimas tik gyvai, o vėliau konferenciją galėsite stebėti arenoje.

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas, „Žalgirio“ arena

Laikas

2021-11-14, 13:00 val.

Durys atidaromos

13 val. (Įėjimas Amfiteatras 2)

Trukmė

6 val. 00 min.

Neįgalieji

Renginys nemokamas

Vaikai

Renginys nemokamas

Kainos

Renginys nemokamas

Parkavimas

„Žalgirio“ arenos automobilių parkavimo aikštelė (ADC parking programėlė), Karaliaus Mindaugo pr., Akropolio automobilių parkavimo aikštelė

Organizatorius

VŠĮ „Skirtingos spalvos"

Amfiteatro nuoma

Amfiteatre galime organizuoti konferencijas bei kitus renginius. Amfiteatre priimsime iki 450 Jūsų renginio ar šventės svečių. Esant didesniam žmonių skaičiui galime atidaryti amfiteatro sienas, taip erdvė susilieja su restorano „Sala“ banketine sale bei fojė ir tuomet telpa apie 1000 žmonių.

Susisiekime m.vedrickas@zalgirioarena.lt

Arenos partneriai

Privatumo politika
Kandidatų privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2021. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi