Scenos legenda Ovidijus Vyšniauskas – 60

Po sėkmingų, pritraukusių pilnas arenas gerbėjų Jubiliejinių koncertų, Ovidijus Vyšniauskas kviečia ištikimiausius klausytojus savo 60 metų jubiliejų paminėti kartu. Per daugiau nei 40 metų scenoje išskirtinio balso tembro savininkas yra išleidęs dešimtį solinių albumų, koncertavęs visoje Lietuvoje ir su savo dainomis aplankęs pusę pasaulio. Kompozitorius ir liaudies dainų aranžuotojas, kurio dainas dainuoja garsiausi Lietuvos atlikėjai – maestro Ovidijus Vyšniauskas – savo ištikimiems gerbėjams  padovanos pačias geriausias akimirkas, pristatys naujausias dainas ir sudainuos žymiausius savo hitus.

Koncertiniame ture “Scenos legenda OVIDIJUS VYŠNIAUSKAS – 60” skambės geriausios visų laikų dainos: “Saulė leidžias”,“Mažytė”, “Išdalinau”, “Žvaigždė rūke”, „Žemyn upe“, „Už tuos, kuriuos mylim“, „Mamai“ ir daugelis kitų. Scenoje Ovidijui akomponuos charizmatiškasis dirigentas Vytautas Lukočius ir jo vadovaujamas orkestras „Vilniaus sinfonietta“. Kartu su atlikėju šventę kurs ritmo grupės muzikantai ir kviestiniai kol kas paslaptyje laikomi renginio svečiai. Tai puiki proga visų mylimam autoriui ir atlikėjui didžiausiose Lietuvos arenose pasimatyti su savo gerbėjais. Atlikėjas nuoširdžiai atsiliepia apie savo klausytojus: “Be galo jiems esu dėkingas ir laimingas. Aš turiu juos ir tai mano svajonės, mano jūros, pilys, mano milijonai. Esu laimingas, kad galiu dainuoti”.

Informacija apie renginį

VIETA

Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

LAIKAS

2017-04-08 20:00 val.

DURYS

18:30 val.

TRUKMĖ

2 val. 00 min.

PERTRAUKA

Bus

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

FOTOGRAFUOTI, FILMUOTI

Galima tik su neprofesionalia įranga

KAINOS

15,00-35,00 EUR., Bilietų platintojo mokestis 1,2 EUR, arenos mokestis: 1,5 EUR

AUDI KLUBO NARIAI

Audi klubo nariai perkasi bilietus nuo 2017-01-23 d. iki 2017-02-06 d. (imtinai) už mažiausią neakcijinę kaina.

PARKAVIMAS

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

ŽA AUTOBUSAS

Tikslinama

ORGANIZATORIUS

UAB „Lietuvis“

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Jums virtuvės šefas paruošė ypatingus vakarienių pasiūlymus. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu restoranas@salarestoranas.lt arba tel. nr.  +37068877630 SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms (nuo 20 asmenų), turintiems bilietus trečiajame arenos aukšte.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi