Saulius Prūsaitis’39 Naujas Albumas

Saulius Prūsaitis’39 Naujas Albumas

Surengęs itin sėkmingus vasaros koncertus, į kuriuos net pritrūko bilietų, Saulius Prūsaitis kviečia visus į naujo albumo „39“ pristatymą:  15 d. –  finalinis albumo pristatymo koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje.

„Malonu, kai bilietus išperka iki koncerto likus savaitei, bet nesmagu, kad yra žmonių, kurie vis dėlto nepatenka. Labai nenusiminkite, nes rudens pabaigoje-žiemos pradžioje surengsime šešis labai išskirtinius koncertus, kuriuose pristatysime naują albumą „39“.  Tai bus  didelė ir smagi šventė visiems: ir publikai, ir mums patiems. Groti „Žalgirio“ arenoje – tarsi sapnas virtęs realybe. Laukia daug darbo, bet darbą mes mylime“, –  apie jau dabar prasidėjusį pasirengimą albumo pristatymo koncertams sako S. Prūsaitis.

Sakydamas, kad koncertai bus šventė, jis visiškai neperdeda. Apsilankę S.Prūsaičio koncertuoje būna nustebę, koks tai linksmas ir pozityvia energija pulsuojantis renginys. „Dar tiek per vieną vakarą nesu juokusis ir šokus“, – labai taikliai koncertą apibūdino viena žiūrovė.

 

Po ilgos pertraukos jis surengs ir pristatymo koncertą gimtojoje Marijampolėje.  „Labai laukiu to koncerto, jis bus tikrai ypatingas.  Noriu, kad visi žinotų, jog esu iš Marijampolės. Didžiuojuosi tuo  ir , neslėpsiu, noriu, kad mano gimtame mieste mane mylėtų ir manimi džiaugtųsi“, – sako dainininkas.

Jam nekilo dvejonių, kaip pavadinti savo jau antrąjį solinį albumą. „39“ svetainėje „Youtube“ jau turi beveik 8 milijonus perklausų ir baigia pasivyti populiariausią S.Prūsaičio dainą „Norim šokti“, kuri artėja 10-to milijono link.  „Būtų tikrai nelogiška albumą vadinti kitaip, kai 39 tapo mano lemtingu skaičiumi“, – juokiasi S. Prūsaitis.

Be magiškosios „39“, albume bus galima rasti ir didžiulės sėkmės sulaukusį hitą „Tu nemoki“, kurį S. Prūsaitis įdainavo drauge su buvusia savo mokine, „X faktoriaus“ laimėtoja Igle. Taip pat –  pačią naujausią dainą „Merginos šoks“, kurią publika pasigavo ir nebepaleido nuo pirmų grojimų koncertuose.

S. Prūsaitis –  vienintelis ir nepakartojamas ne tik scenoje, bet ir nulipęs nuo jos. Nedaugelis žino, kad jis – ne tik visų savo dainų muzikos ir žodžių autorius, bet ir pats jas aranžuoja, įrašo nuosavoje įrašų studijoje, prodiusuoja. „Yra muzikantai, kurie moka geriau įgroti tam tikrus instrumentus nei aš, yra mano mielos merginos, kurios dainuoja pritariančius vokalus, bet aš kiekvieną įrašo mikrosekundę esu šalia.  Aš žinau, kaip turi skambėti daina, ir padarysiu viską, kad tą skambesį išgaučiau“, – sako jis.

Informacija apie renginį

Vieta

Karaliaus Mindaugo prospektas 50, „Žalgirio“ arena

Laikas

2018 12 15 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

~2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Galima tik su neprofesionalia įranga

Kainos

17,00 EUR - 29,00 EUR, (mažiausia neakcijinė kaina: 17,00 EUR), bilietų platintojo mokestis: 1,30 EUR, arenos mokestis: 1,50 EUR. Į kainą neįskaičiuota: rūbinės paslauga (1,50 EUR), daiktų saugojimo paslauga (2 EUR)

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų klubo vietose. Nauji klubo nariai pirks nuo rugsėjo 1d. iki rugsėjo 17d. (ne imtinai)

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

VšĮ Muzikos dienos

ŽA autobusai po renginio

Važiuos

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

RESTORANAS SALA

Ateikite anksčiau ir pavakarieniaukite arenoje įsikūrusiame restorane „SALA“. Susipažinkite su restorano meniu. Būtina išankstinė staliukų rezervacija el. paštu info@salarestoranas.lt arba tel. nr. +37061432542.

SVARBU: staliukų rezervacija restorane galima tik įsigijusiems bilietą pirmajame arenos aukšte arba parteryje, taip pat svečių grupėms.

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi