Aleksandro Ivanausko – Faros jubiliejinis turas per Lietuvą: RONDO GYVAI.

Didžiausios arenos, pripildytos gyvenimo džiaugsmo, nuostabių prisiminimų ir populiariausių dainų, kurias gyvai atliks grupė „Rondo“ ir geriausi kviestiniai muzikantai, – jeigu tokios šventės reikėjo laukti kelis dešimtmečius, tai lapkritį ji pagaliau ateis. Solidų asmeninį jubiliejų Aleksandras Ivanauskas-Fara ketina atšvęsti ne tik su savo grupe, bet su visa Lietuva, todėl rengia galingą turą.

Nors Aleksandrui ir „Rondo“ šalies arenos – ne naujiena, jose jau yra grota ne sykį ir ne dešimt, šis turas – rimtas iššūkis. „Nors pirmiausia, turbūt, iššūkis – ne arena, o 60 metų. Juk tiek metų būna vieną kartą gyvenime. Nežinai, kiek tų arenų dar likę“, – juokiasi Fara, kartu švenčiantis ir 45 metų scenoje sukaktį. Būdamas vos 15-os jis jau vedė šokius Kaune ir grojo moksleivių estradiniame ansamblyje!

Iš savo turtingo sceninio bagažo net 32 metus A. Ivanauskas praleido su „Rondo“. „Atidaviau šitai grupei visą savo jaunystę, visą grožį, visus plaukus. Svorio priaugau! Bet prieš turą numesiu. Jau dabar nuo visų minčių ir planų, kurie net naktį neapleidžia, tris kilogramus numečiau. Iki lapkričio pasiryžau dar 15 numesti“, – sako Fara.

Pirmasis turo „RONDO gyvai“ koncertas įvyks lapkričio 23-iąją „Siemens“ arenoje Vilniuje. Gruodžio 1 dieną – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, 9 dieną – Šiaulių arenoje, o desertui pasiliktas gruodžio 16-osios koncertas namuose, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Puikios sceninės formos Aleksandrui prireiks, nes programoje, kurią jau suplanavo – visų laikų geriausi „Rondo“ hitai, scenos draugų dainos ir dar keletas kūrinių iš būsimojo grupės albumo, kuris turėtų pasirodyti turo pradžioje.

„Man atrodo šiek tiek kvaila ture pristatinėti daug naujų dainų. Kokios reakcijos iš žmonių gali tikėtis, kai jie pirmą kartą klausosi kūrinio? Juk į koncertą jie ateina pasilinksminti. Mūsų tikslas paprastas: parengti labai gerą programą ir padaryti tikrą šventę visai Lietuvai. Tiesa, senos dainos mūsų ture įgaus naują rūbą – šiandieninį skambesį, naują aranžuotę, kad ir mums, ir klausytojui būtų įdomiau. Taip pat noriu, kad būtų daug būgnų, perkusijos, nes šio turo koncertai turi būti linksmi, nuotaikingi, o mušamieji man visada asocijuojasi su rokenrolu, pašėlusia energija. Todėl mušamųjų bazę patrigubinsime, – pasakoja Fara. – Juokaujame, kad turo „RONDO gyvai“ koncertai bus ne 3D, o 3T, nes prisijungs trys Tomai: Tomas Varnagiris (gitara), Tomas Maslauskis (bosinė gitara) ir Tomas Botyrius (saksofonas). Taip pat pasikvietėme klavišininką Raimondą Dauginą. Džiaugiuosi, kad turėsime tokią solidžią muzikantų kompaniją. Scenografija taip pat turėtų būti išskirtinė. Gavome labai originalių dizainerių pasiūlymų, renkamės tinkamiausią. Kolegos atlikėjai jau surengė ne vieną įspūdingą pasirodymą arenose, publika matė koncertus, kuriuose buvo stipriai padirbėta, sukurtas superinis vaizdas. Mes taip pat nenorime nusileisti. Sieksime aukščiausios kartelės, tik neketinu svaičioti, kad čia bus tai, „ko Lietuva dar nematė…“ Aš pats pradedu nervintis, kai perskaitau tokias antraštes. Ko gi ta Lietuva nematė? Viską ji matė, nereikia riesti nosies. Tiesiog norisi padaryti taip gerai, kaip tik įmanoma.“

Per daugiau nei 30 metų, praleistų su „Rondo“, A. Ivanauskas spėjo apvažiuoti visą pasaulį. Jie koncertavo JAV, Kanadoje, ne vieną kartą sugrojo Airijoje, Anglijoje, Norvegijoje, Danijoje, pusmetį buvo nuleidę inkarą Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Gastrolės per Lietuvą irgi buvo begalinės. „Jei per mėnesį namuose praleisdavai savaitę, tai jau neblogai… Per tą laiką užaugo mano trys vaikai. Kai ką spėjau pamatyti augantį, kai ko – ir nelabai. Bet dabar labai gerai matau, kaip auga mano keturi anūkai“, – sako Fara.

Lietuvos muzikos pasaulyje per tą laiką sužibo ne viena žvaigždė, atsirado nemažai įdomių grupių, tačiau „Rondo“ išlaiko tvirčiausias pozicijas: jų trokšta ir abiturientai, rengiantys ambicingos apimties šimtadienius, ir miestų šventės, ir įvairiausio dydžio koncertų salės. „Net sunku būtų suformuluoti, kokio amžiaus yra mūsų klausytojai, juk į koncertus su tėvais ateina ir 7-mečiai, kurie mintinai traukia visas dainas“, – juokiasi „Rondo“ lyderis.

Informacija apie renginį

Vieta

„Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2017 12 16 d. 19:00 val.

Durys

17:30 val.

Trukmė

2 val. 00 min.

Neįgalieji

Nemokamai neįleidžiami

Fotografuoti, filmuoti

Neleidžiama

Kainos

16,92 - 33,20 EUR, bilietų platintojo mokestis: 1,80 EUR, arenos mokestis: 1,5 EUR

VIP klubo nariai

Esami klubo nariai negali įsigyti bilietų į šį renginį. Naujo sezono arenos klubo nariai pirks bilietus už mažiausią neakcijinę kainą nuo 09.01 iki 09.15 d. Nuo 09.16 d. neparduoti klubo bilietai patenka į viešą prekybą.

Parkavimas

„Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje ir Karaliaus Mindaugo pr.

Organizatorius

UAB „Proline Nordostas“

Transportas po renginio

Kursuos ŽA autobusai; Gaukite 7 Eur nuolaidą pirmai „Taxify“ kelionei su promo kodu ZALGIRIOARENA

Salės planas

KONCERTAS 3

Kur rasti

VAIKYSTĖS MIESTAS

Kol tėveliai mėgausis gera muzika koncerte ar stebės krepšinio varžybas, vaikus kviečiame pasilikti „Vaikystės mieste“! Paslaptingas pasaulis, kuris pasitiks vaikus ir ore, ir ant žemės, pakvies išbandyti linksmus automobiliukus, mašinų remonto dirbtuves, kvies kasinėti, remontuoti ir konstruoti. Išbandę rankų ir kojų tvirtumą šokinėjant ant minkštų batutų, vaikai paners į minkštą putų jūrą, pavadintą „cukraus rojumi“. Daugiau apie „Vaikystės miestą“ rasite čia. Tel.: +370 618 27323+370 37 719662, El. paštas:info@vaikystesmiestas.lt

Arenos partneriai

© „Žalgirio“ arena, 2011-2018. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi