„Romuvos“ lauko kinas: Silvio

Vasaros vakarai po atviru dangumi ir lauko kinas Kaune jau tampa tradicija. Kino centras „Romuva“ jau ketvirtus metus planuoja lauko kino sezoną. Kaip ir praėjusiais metais, taip ir šiemet „Romuvos“ komanda planuoja džiaugtis kino mylėtojų gausa.  Visą liepos ir rugpjūčio mėnesį lankytojai galės mėgautis nemokamais, specialiai organizatorių atrinktais, geriausiais, vasara alsuojančiais, kino filmais.

Filmas „Silvio“ – Machinacijos, sekso skandalai ir populizmas. Šias „vertybes“ propaguoja įtakingasis Silvio Berlusconi (akt. Toni Servillo). Jis ir šaltakraujiškas strategas, ir romantiškas vyras, ir geidžiamiausias vakarėlių liūtas. Taip, Silvio gyvenimas tiesiog tobulas. O gal visa tai tėra viena nesibaigianti apgavystė? Meistriškos vakarėlių scenos, prabangios orgijos, kokaino ir sekso fontanai. Filmų „Didis grožis“, „Jaunystė“ bei kultinio serialo „Jaunasis popiežius“ režisierius Paolo Sorrentino kandžiai, ironiškai, tačiau nepaprastai stilingai žvelgia į šių laikų Italiją.

Nemokamais seansais lankytojai galės mėgautis iki rugpjūčio 10 dienos. Filmai  šiais metais bus rodomi keturiose skirtingose Kauno miesto vietose. „Romuvos“ lauko kino atidarymas liepos 16 d. Prie Žalgirio arenos  –  žaliojoje zonoje, vėliau seansai kelsis į Panemunės šilą, prie Trijų mergelių tilto, Kalniečiu parke, ir jau tradiciškai amfiteatre – prie Kauno pilies.

Susitikime „Romuvos“ lauko kine!

Galerija

Informacija apie renginį

Vieta

VIP parkavimo aikštelė, „Žalgirio“ arena, Karaliaus Mindaugo pr. 50, Kaunas

Laikas

2019-07-20, 22:00 val.

Durys

21:00 val.

Trukmė

3:00 val.

Fotoaparatas

Filmuoti ir fotografuoti leidžiama

Kainos

Įėjimas nemokamas

Parkavimas

„Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelė, Karaliaus Mindaugo pr. ir „Žalgirio“ arenos aikštelė

Organizatorius

Kauno kino centras „Romuva“

Arenos partneriai

Privatumo politika
Daugiau informacijos apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama susisiekiant el. paštu: privatumas@zalgirioarena.lt
Slapukų politika
© „Žalgirio“ arena, 2011-2019. Visos teisės saugomos
Sprendimas: Gamadigi